Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom külföldre tervez?

Figyelt kérdés
A párom mondogatja ,hogy külföldre menne ,de engem nem hívott ,hogy menjek vele. Én ezt csak onnan tudom ,hogy a barátainak mondogatja. Nekem erről nem mondott semmit. Ki megy lesz jövőnk ?
2013. máj. 21. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg.....vele beszéld meg!
2013. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van... innen menekülni kell... nemsokára én is megyek... :)
2013. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

eleve nem tudni mióta vagytok együtt, milyen a kapcsolat

a másik Neked erről nem szólt semmit, ez valami elgondolás, meg csak mondja, még ezen a szinten van N

2013. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha rég együtt vagytok és szeret, akkor miért ne vinne magával. Az még csak egy dolog, hogy a barátainak nem beszélt arról, hogy ketten mennétek.


Bár... most, hogy így gondolkodom, ha olyan jó lenne a kapcsolatotok, akkor ezt most nem a gyakorira tetted volna fel hanem a barátodnak. Ugyanis egy normális emberi kapcsolatnak az egyik alapja és lényege, hogy a felek meg tudják beszélni egymással a gondjaikat, bajaikat, és bármilyen más dolgot. Tehát... ezen most meglehet sértődni, de szerintem tudja mindenki, hogy igazam van.

2013. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!