Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki nem tervez külföldre...

Valaki nem tervez külföldre utazást tavasszal akárhová európán belül kiköltözés, álláskeresés céljából? (részletekért katt)

Figyelt kérdés
Szóval 21 éves srác vagyok szeretnék (valahova) külföldre költözni és érdeklődnék hogy van e valaki aki tervez hasonlót mert ha úgy alakulna jobb lenne nem egyedül menni olyan válaszokra lennék kíváncsi akik tényleg komolyan gondolják. előre is köszönöm :)
2013. jan. 31. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg oldal van ahol külföldön élő magyarokkal lehet beszélgetni. Miért nem őket kérdezel? Ha egy olyannal mész ki akinek szintén fingja nincs a kinti életről úgy csak vak vezet világtalant. Tudom mert én is külföldön élek csak nem Európában sajnos.
2013. febr. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!