Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy valaki külföldre kapjon ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mikor kell kitűnőnek lennie?

Csak kitűnőre kell érettségiznie, vagy minden évvégén annak kell lennie? Vagy most lehet hülyeséget kérdeztem.:D Mert nem igazán értem ezt a dolgot.

Most megyek gimibe, és aztán szeretnék külföldre menni valami nagyon jó iskolába, és egy ösztöndíj nem lenne rossz.

Ha valaki el tudná magyarázni, azt megköszönném.:)


2009. nov. 5. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
höh, én idén érettségiztem kitűnőre, és nemhogy külföldi ösztöndíjat nem kaptam, hnem még itthon is csak a fizetősre vettek fel...(jogi karra) :D amúgy én se értem ezt az ösztöndíjasdit:$ de mire te oda jutsz kb 300x fogják módosítani:D addig is tanulj keményen, versenyek, nyelvvizsgák ;) sok sikert :)
2009. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a válaszod.:)

Ja, majd a gimiben belehúzok. Valahogy meg kell majd alapoznom az életem.:P

De mindenképp szeretnék külföldre menni. Ott valamivel jobb az oktatás, mint magyarban.:(

2009. nov. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!