Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom babát szeretne. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom babát szeretne. Hogyan vezessem rá, hogy én is, de szeretnék előbb a felesége lenni?

Figyelt kérdés
A párom arra kért, hogy hagyjam abba a fogamzás gátló szedését, hátha.Ha én is úgy gondolom.Úgy gondolom, mert már nagyon szeretnék babát és úgy érzem az első és egyetlen férfi az életemben akinek szülnék meg már korban is ott vagyunk azért, de nagyon szeretném azért ha előbb a kezemet kérné meg. Ezt meg azért nem siettetném, mert úgy gondolom ez legyen akkor ha ezt ő úgy érzi! Lehet neki nem fontos annyira a lánykérés, házasság?De ne azért kérje meg a kezemet,mert én azt szeretném,hanem azért mert ő el akar venni.Értitek?
2013. máj. 28. 09:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akinek csak "egy buli" az esküvő, annak tényleg értelmetlen, de sanda gyanúm, hogy a kérdezőnek nem csak egy buli, és lehet, hogy a párjának sem. Vannak ilyen "furcsa" emberek, akik szoktak komolyan venni tradicionális dolgokat.
2013. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező,ha nem tűnt vna fel,a 9-es válaszolónak szólt,mivel ő bunkózott le engem.

Tradíciók?

A nők elnyomásának is tradíciói vannak,akkor az is helyes,annak is van értelme?

Ne nevettess már..

Am az egyértelmű,h a kérdező komolyan veszi,de a palija nem hiszem,más különben már a gyerek előtt felhozza és sztem ez a helyes hozzáállás.

2013. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A nők elnyomása, hogy jön ide? A tradíciók között van nagyon sok jó dolog. De NEKED nem kell hinned az esküvőben, meg az örökre veled maradokban, ettől még a kérdező és a párja is hihet benne. Az is lehet, hogy más oka van, amiért még nem kérte meg a lányt. Ezt meg kell beszélniük nekik.
2013. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg neki, hogy nem szívesen szülnél házasságon kívül gyereket.


és ha neked valóban fontos a házasság, akkor ne vállald be, hogy majd akkor elvesz ha teherbe estél!


én se szültem volna házasságon kívül, de mi a férjemmel az ilyen dolgokat már az elején tisztáztuk, mivel 1 hónap után kérte meg a kezem, és utána szóba került a gyerek is.


igaz, azóta kiderült, hogy csak ketten maradunk, de ezt most lényegtelen.


beszéld meg vele, ne rá akard vezetni! ha pedig nem házasságpárti, akkor lépj.


27/N

2013. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!