Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom babát szeretne. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom babát szeretne. Hogyan vezessem rá, hogy én is, de szeretnék előbb a felesége lenni?

Figyelt kérdés
A párom arra kért, hogy hagyjam abba a fogamzás gátló szedését, hátha.Ha én is úgy gondolom.Úgy gondolom, mert már nagyon szeretnék babát és úgy érzem az első és egyetlen férfi az életemben akinek szülnék meg már korban is ott vagyunk azért, de nagyon szeretném azért ha előbb a kezemet kérné meg. Ezt meg azért nem siettetném, mert úgy gondolom ez legyen akkor ha ezt ő úgy érzi! Lehet neki nem fontos annyira a lánykérés, házasság?De ne azért kérje meg a kezemet,mert én azt szeretném,hanem azért mert ő el akar venni.Értitek?
2013. máj. 28. 09:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy beszélgetés során hozd szóba, hogy hallottad a tévében vagy egy barátnődtől, hogy egy párnak esküvője lesz és a saját gyerekük lesz a koszorúslány. És mondd el a párodnak, hogy szerinted ez nem a legjobb, és szerinted sokkal jobb előbb házasságot kötni és csak utána gyereket vállalni :)
2013. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki egyszerűen, ne rávezetni akard. "Édesem, én szeretnék előbb összeházasodni veled, mielőbb babánk lesz."
2013. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Én azt szoktam mondani,h régimódi vagyok,csak szép sorban..:-)
2013. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

#3-nak:"Én azt szoktam mondani,h régimódi vagyok,csak szép sorban..:-)" Mondezt eddig hányszor sütötted el eredményesen??

Kérdezönek: Szerintem csak egyszerüen magyarázd el neki a család fogalmát, célját, kiemelve benne a gyerek védelmét. Mondd csak meg nyugodtan, hogy amig nem mer veled egy elkötelezett közösséget vállalni, addig neked nagyon nehéz vállalni egy (vagy több) gyerekkel járo kötelezettséget.

2013. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vezesd rá? Nem kell rávezetni semmire. Meg kell neki mondani, hogy neked fontos a házasság és házasságban szeretnél babát szülni.
2013. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 ivilicious ***** válasza:
hát mondd meg neki,hogy úgy azért jobb lenne,ha házasok lennétek. mit kell ezen túlkomplikálni? istenem. én már az első mondata után kimondtam volna.
2013. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mondd meg. Lehet, hogy nem az a giccsesen romantikus dolog, de azért ennyire legyen már stabil a kapcsolatotok, mielőtt gyereket vállaltok, hogy ezt meg tudjátok beszélni, hogy ki mit szeretne.
2013. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a házasság.
2013. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Adam Adamsky! Az lényegtelen jelen esetben, hoyg te it gondolsz a házasságról, a kérdező szeretne esküvőt, amit én teljesen megértek. Sok lány van, aki nagyon sokat várja, hogy milyen jó lesz majd, ha szép menyasszony lesz. MErt ez amolyan szép és romantikus dolog. És az ember lánya ilyenkor nem 9 hónapos terhesen képzeli el magát, vagy nem akar az esküvőn is pelenkákkal, játékautókkal és babákkal foglalkozni. Mert az már egy másik életszakasz. A kérdező szerené ezt átélni, hogy ő a menyasszony vagy szeretné, ha összeházasodnának. Ezért ezt megkérdezte. Nem az ilyen bunkó, leszólogatós elemek válaszára kíváncsi, mint te vagy. Szerinte van értelme, szerinted meg nincs. Ez a te bajod, hogy ilyen vagy, de ne rontsd már itt a levegőt, könyörgöm.

Am, Kérdező, szerintem mondd meg neki mit szeretnél. Az a legegyszerűbb. Az utalgatásokat nem szokták érteni a pasik. :)

2013. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Párom babát szeretne. Hogyan vezessem rá, hogy én is, de szeretnék előbb a felesége lenni?"


Ne vezesd rá sehogy! És semmilyen formában ne akard vezetni. Egyszerűen mondd meg...

2013. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!