Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom babát szeretne. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom babát szeretne. Hogyan vezessem rá, hogy én is, de szeretnék előbb a felesége lenni?

Figyelt kérdés
A párom arra kért, hogy hagyjam abba a fogamzás gátló szedését, hátha.Ha én is úgy gondolom.Úgy gondolom, mert már nagyon szeretnék babát és úgy érzem az első és egyetlen férfi az életemben akinek szülnék meg már korban is ott vagyunk azért, de nagyon szeretném azért ha előbb a kezemet kérné meg. Ezt meg azért nem siettetném, mert úgy gondolom ez legyen akkor ha ezt ő úgy érzi! Lehet neki nem fontos annyira a lánykérés, házasság?De ne azért kérje meg a kezemet,mert én azt szeretném,hanem azért mert ő el akar venni.Értitek?
2013. máj. 28. 09:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az nem világos számomra, hogy ha már ott tartotok, hogy gyerekvállalást terveztek akkor hogyhogy nem tudsz arról, hogy áll a házasság kérdéséhez?

Egyébként én is azt ajánlom nyíltan mondd meg, hogy te házasságba akarsz szülni. Az egyenes beszédből értünk, nem a virágnyelven költött beszédből.

28F

2013. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ez így nem lehet, hogy rávezetgeted. Mondd meg nyíltan, hogy neked ez fontos, vagy legalább kérdezd meg mit gondol róla. Ez nekem is fura, hogy gyereket terveztek, de még szóba sem került a házasság, vagy legalább, hogy ki mit gondol róla?
2013. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
azért akarod ezt hogy utána kisebb valószínűséggel hagyjon ott :D De sztem a házasság csak megöl egy kapcsolatot mert már nincs miért küzdeni kb, ez zajlik le az emberek fejében...
2013. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy a házasság megöl egy kapcsolatot. A házasságban is ugyanúgy kell küzdeni. Szerintem mondd el a párodnak mit szeretnél.
2013. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13:ez hülyeség!
2013. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem azért akarom,mert utána ugyan úgy ott hagyhat vagy hagyhatom én is ez hülyeség!Azért akarom,mert nő vagyok.Megtaláltam azt az embert akivel úgy gondolom és érzem,h le tudnám élni vele az életem és mint minden nő én is vágyom a lánykérésre,a menyasszonyi ruhára,stb.Meg persze legutolsó sorrendben nem mindegy,h egy anya a lánykori nevét használja,vagy a férjezettet.Úgyh légyszi kedves utolsó hozzászóló,ne mindig magadból indulj ki! :)
2013. máj. 28. 12:51
 17/24 A kérdező kommentje:
12:41-nek szólt,ne haragudjatok csak pont egyszerre írtunk! :)
2013. máj. 28. 12:56
 18/24 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, beszéljétek meg, hogy mit szeretnétek. Van amit egy kicsit erőltetni kell, nem jön spontán.
2013. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ohh,köszönöm a lepontozást,édesek vagytok! :)

#9

Itt aki bunkó,az te vagy!

Elhangzott egy ilyen kérdés is,h " Lehet neki nem fontos

annyira a lánykérés, házasság?"

Erre reagáltam,h mivel az égvilágon semmi értelme az egésznek,csak egy buli,ha van egy csepp esze a srácnak,akkor nem akar esküvőt,mert értelmetlen.

2013. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem arra,hogy írtam volna,hogy bunkó vagy!De ha már te képes vagy lebunkózni vkit ok nélkül,akkor valószínű te vagy egy bunkó és megint sikerült magadból kiindulni! :) gratulálok!
2013. máj. 28. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!