Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vok. Még soha nem is voltam szerelmes és komoly kapcsolatom sem volt, de nem is akartam ill. nem is kerestem. Egyszer sem fogott meg egy lányban sem semmi. Egyéjszakás kalandoknál nem is vágyok többre. Az az igazság h nem is hiszek a szerelemben és az ehez hasonlókban. A szüleim elváltak mikor 9 éves voltam. Apám megcsalta anyámat majd elvette a ribancát. De a nagyszüleim házassága se volt túl jó. A legjobb barátomat meg évekig való járás után tudta a barátnője egy másik fiú miatt. Nem látom értelmét a szerelemnek. Lehet h a rossz példák miatt. De nekem sosem törték össze a szívem, sosem éreztem világfájdalmat. Igazából nem is hiányzik h legyen mellettem egy lány. Miért érzek így?
2013. máj. 24. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Decukii :)
2013. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz a kérdésedben benne is van. :)
2013. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát mivel a szüleid gázosak voltak, te is gyökér lettél, kb. ennyi.
2013. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok bár voltam már szerelmes egy jó pár éve nem és én is valami hasonlóan gondolom, hogy semmi értelme mert csak csalódás lesz a vége.

De hidd el, hogy leszel majd szerelmes és úgy elfog vakítani, hogy teljesen mást fogsz gondolni.

2013. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért érzed ezt mert nehéz életed volt és amerre csak néztél rosszat láttál.Könnyen beszél az akinek az élete könnyű, és remek családban nőtt fel.

Én egyszer voltam szerelmes, de akkor igazán.Mégis összetört a szivem.Szerintem éld az életed, és jönni fog valaki aki megváltoztatja a nézőpontodat.A szerelem jó, de várni kell rá.A rossz emlékek befolyásolják a további kapcsolataidat.

2013. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan a szüleid miatt alakul így, de szép dolog a szerelem és Te is megtapasztalod majd, ne aggódj !!:))
2013. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nem vagy szerelmes, onnantól teljesen megváltozik az életed.
2013. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rossmanba lehet kapni szerelmes leszek kapszulákat. Mindennap 1-1 bogyót bekapsz és szerelmes leszel a világba és a világ is beléd, mert te vagy a LEGJOBB.
2013. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Életedben a szerelem negatív oldalát láttad, jó hogy félsz a szerelemtől.
2013. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na, még egy szerencsétlen önsajnálkozó.. -.-
2013. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!