Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. S nem tudom ő mit érez . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy sráccal .. másfél éve "kavarunk" ... a srác MINDENT elmond nekem s én is neki ... minden hétvégén "együtt vagyunk", de nem történt semmi komoly köztünk,nem feküdtünk le ! Nem akar még kapcsolatot s enm akarja lefoglalni magát...de én teljesen bele vagyok zúgva ..Ha feltűnően nem törődök vele ..egyből próbál keresni, s hirtelen fontos leszek számára ..Megirtam neki egy "mindennek legyen vége sms-t" s erre ő azt irta, hogy ne hidjem hogy ő nem szeretett..csak nem akart soha elvesziteni..ekkor nagy sirás rivás volt ..2 hétig nem nagyon beszéltünk..majd május 1kor végül csak a karjában kötöttem ki,majd megkért hogy játszam el hogy a barátnője vagyok, hogy egy csaj szálljon le róla!2 éjszakát is egy sátorban aludunk .. Nagyon buta döntés volt de féltem,szeretem s neki akarom a legjobbat..:( Azóta elmondta nekem, hogy ő igenis kicsit féltékeny ha mással lát ..s hogy amit születésnapjára készitettem képet, ki van rakva a szekrényére, s az örökké ott marad!!Valószinüleg az anyukája is faggathatta rólam, ugyanis, mikor barátokkal nálluk voltunk ..az anyukája feltűnően kedves volt, s másnap a srác mesélte, hogy úgylátja nagyon szimpatizáljuk az anyukájával egymást ..A lényeg az ...hogy van hogy büszkeségből 3-4 napokig nem keres,hogy én keressen ..amúgy naponta 2x is szoktunk beszélni ..elmond nekem minden lány storyt s mindig határozottam jelenti 2 nap után, hogy neki ő nem kell... úgy beszélünk egymással mintha haverek lennénk(fogd be a szád,halgass) s néha mégis áttérünk nyalis dumára ..Mit érez? s mit tegyek ? Mit tegyek annak érdekében hogy felejtsem el ? ..hogy fogadjam azt el,hogy ő csak barátként néz rám ..Velem van csak baj, vagy vele is van valami bibi ? Segitsetek!! :(

2013. máj. 23. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Szerintem szerelmes beléd, bár nem mindent értettem abból amit írtál:DD
2013. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!