Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem megalázó minden szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem megalázó minden szerelmes férfinak?

Figyelt kérdés
Van egy eset: Egy szerelmes csávó és egy csaj szünetet tartanak, mert a csávó nem viselkedett jól, állítólag két hetes aszünet, két hét lejárta utána a csaj felveszi a kapcsolatot a csávóval és találkát kér tőle, de úgy hogy viszi a legjobb barátnőjét és a barátnőjének a hapsiját is. A barátnőt azért viszi, mert hogy több szem többet lát: hogy valóban megváltozott e a srác szünet után. No de a másik hapsi azért megy, mert a szünetet tartó barátnő barátnője távkapcsolatban élnek és pont akkor tudnak találkozni.... Szóval ezért jön a hapsi, de szerintetek ez nem megalázó egy szerelmes férfi számára? Ezt a történetet most hallottam és nagyon kiborultam, mert én is hasonló helyzetben vagyok mint ez a srác, akivel most szünetet tartanak. DE még is, szünet utáni újrakezdéshez, az első randin egy másik csávó ott van ez nem gáz eléggé? Szerintem ez undorító....
2013. máj. 23. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a másik pasi, a barátnő jelenléte is teljesen felesleges és gáz.
2013. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy szerelmes férfi nem várt volna két hétig,hanem bizonyított volna.
2013. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most mondjátok meg, ez a szerencsétlen meg még mindig bele van esve ebbe a szünetelő csajba..... Üdv: Szegedről...
2013. máj. 23. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy másik PÁRT visz.
2013. máj. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdező karikíroz, és a teljes valóságot le sem írta.

Ha sz*rt akasz keverni, akkor másokkal tedd.


Nélküled is meg lett oldva, anélkül, hogy aljas sz.kavaró módon más dolgaiba álltatnád magadat.


Inkább foglalkozz a saját magad kapcsolatávap, mert eléggé nagy gondba vagy.


De ferdíTEni mindig könnyű, a másikat vádolni is, meg belekavarni, belerondítani más életébe, főleg olyanéba, aki jóhiszemű, meg segítőkéaz volt veled, így egy anonim oldalon keresztül.


Szóval meg lett oldva gond nélkül minden nélküled, és ehhez,nem kell a te véleményed!

Remélem értesz.

2013. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felejtős. Nézd a pozitív oldalát. Sokkal több nő van, mint férfi. :)


Ui. Vannak már virágok a Széchenyin? Ki lehet már ülni kardigán nélkül? Kész van a nagyá előtt a tér? És van még túrórudi fagyi az Acapellában? Rendesen jár a négyes?

2013. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen önbizalom-hiányos paranoiás csajjal én nem járnék. Ha ilyet mondana, hogy 1 hét szünet, hát el el is küldeném a fenébe.
2013. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!