Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú először szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú először szerelmes létezhet?

Figyelt kérdés
Vegyünk egy ominózus esetet, hogy van egy lány és egy fiú. A lány szerelmes a fiúba de nem jönnek össze. Azomban a fiú és van, hogy eléggé olyan mintha úgy szeretné..Szóval létezhet-e az, hogy a srác nem tudja, hogy szereti mert még nem volt de kezdi felfogni vagy mi? (nem nála semmi ilyen nincsen, csak kíváncsiságból)

2013. máj. 22. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
b@szki lehet én vagyok már totál off de dögöljek meg ha felfogtam miről beszélsz...
2013. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első, szívemből szóltál
2013. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
igazából én sem nagyon értem, talán azt akarod mondani, hogy a lány szereti a fiút, a fiú ezt tudja és igazából nem érzi úgy mintha szerelemmel szeretné a lányt, de néha rátör egy ilyen érzés... és azért nem tudja hogy szereti e vagy, hogy hogyan szereti a lányt, mert nem tudja hogy milyen lehet a szerelem mert még nem volt szerelmes??? szerintem ha valakit szeretünk az elég egyértelmű és észrevehető ha erre céloztál kérdéseddel, ha nem akkor 1000 bocs.
2013. máj. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Válaszom: Igen, létezhet. A szeretet nem fejben dől el, az egy érzés, amely megelőzi a tudatosságot. Csak jön, előtör a szívből, ahol a lélek lakik. Még nem tudod, de már szerelmes is vagy, hoppá:) Aztán majd egy szép napon leesik, hogy basszus, szerelmes vagyok. Ha tudni szeretnéd, hogy szeret-e valaki, csak figyeld a jeleket. Ezeket most nem írnám le, google-on keress rá! :P


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fiú csak úgy lehet szerelmes, ha nem létezhet! Vagyis a kiszemelted csak akkor lesz szerelmes beléd, ha kitörlik a téridő kontinuumból. X)
2013. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!