Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem gondoltok arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gondoltok arra, hogy a párotok előttetek kivel mit csinált? Hogyan szexelt pl?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan ez jár a fejemben és nagyon zavar, hogy nem tudom kiverni a gondolatot.... Mit tegyek? Voltatok már így? 3 hónapos kapcsolatról van szó....

2013. máj. 24. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki,hogy van párod,és legyetek el,szeressétek egymást!Nem értem az embereket:Ha nincs senkijük,azért problémáznak,hogy miért nincs.Ha van,akkor mindenfélén sz@r dolgon leállnak,ahelyett,hogy el lennének normálisan.
2013. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es nálad a pont! :)
2013. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mi beszéltünk ezekről a férjemmel. Én szerencsésebb vagyok, mert nincs min agyalnom = én vagyok az első kapcsolata, velem vesztette el a szüzességét.


Nekem már voltak kapcsolataim, és 2 egy éjszakás is, mielőtt megismertem volna. Tud mindent. Nem aggódik, mivel azt is tudja, hogy csak vele sikerült orgazmushoz jutnom, semelyik másik pasival. Így nem gondol arra, hogy az előző milyen volt. Mert tudja hogy rosszabb:)


27/N

2013. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozok vele.....

Az én exnőm is azzal a szájjal csókolja a mostani pasiját amibe én élveztem :-P

És a mostani sem mostanában vesztette el a szüzességét. :-)

2013. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!