Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre inkább világossá válik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre inkább világossá válik előttem hogy nem működik a kapcsolatom. Ezt el lehet viselni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyfolytában csak a munka, munka, munka van neki, mikor haza jön, akkor is az a téma egy órán keresztül, már a szülei is rászóltak többször is hogy "fiam így nem lehet élni", változtasson rajta, egyfolytában, pedig nem sokat vagyunk együtt, de ha együtt vagyunk is azon húzza a száját hogy kint mit csinálnak rosszul, egyfolytában baja van, annyira görcsösen áll hozzá, én meg persze tűrök, jó ideje, nem fél éve, se nem egy éve, de az én türelmem is határos. Kezdem azt érezni hogy neki csak a munka van, mi az már hogy ritkán találkozunk és még akkor sem a vigyorgást látom rajta meg a boldogságot, hanem azt hogy kint a kollégája féltékeny rá a munka miatt és őt ez fene mód bosszantja?

Lassan három éve tűröm, hogy örökké van neki valami problémája, nyafog mint egy gyerek, én meg hallgatom, hallgatom, tanácsot adok neki, próbálom megérteni, de ez már nekem is sok.

Szeretném végre ebben a rohadt életben azt érezni hogy boldog a párom, még soha nem volt olyan hogy ő azt mondja hogy semmi nem tudja elvenni a kedvét, mert ott vagyok vele, neeem, persze az irántam való szeretetének az érzését bármi képes überelni.

És nem érdekli, hogy emiatt már nem érzem jól magam vele? Nem állnak másból a beszélgetéseink mint az ő panaszáradatából, ez a fő témája, a nyafogás, már nem bírom.

Most ezt kellene tolerálnom?


22/l



2013. máj. 21. 21:47
 1/7 ASOT ***** válasza:

Ő jelenleg a munkájának a karrierjének él. Ha ezt valaki nem tudja elviselni, akkor nem is kell, és tisztában kell lennie azzal, hogy ez mivel is jár.

És mivel neked többre van szükséged egy kapcsolatban, ami a mostaniban nagyon csekély, akkor bármilyen szomorú is de jobb ha kiszállsz belőle.

Ha nem tudod elfogadni persze...

2013. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fájdalmas dolog, de én lépnék. Ennyi idő után már nem változik. Minél tovább maradsz, annál nehezebb lépni.

Amíg nincs gyerek addig kell tenni valamit.

2013. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én aztán -mint ahogy a mellékelt ábra mutatja, az elmúlt évek- megértem hogy valaki ki akarja hozni a legtöbbet a munkájából. De az, hogy nagy ritkán, amikor találkozunk, akkor is a savanyú ábrázatát nézzem (ahogy ő mondja magáról, ő egy keserű ember volt mielőtt nem találkoztunk, mióta megismert, jobb a helyzet) na az sok. Nagy kérés, hogy 2-3 hetente pár napra boldognak lássam a saját barátomat?
2013. máj. 21. 21:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak nem érdemli meg hogy elhagyják. Nem nőzik, hűséges, amúgy figyelmes, szépen beszél velem. Nem érdemli meg hogy kidobjam.
2013. máj. 21. 21:56
 5/7 ASOT ***** válasza:

nem érdemli meg nem érdemli meg...sokan nem érdemlik meg.

De neki a munkája az élete, azon gondolkodik azon töri a fejét nem tud másra koncentrálni. És gondolom ez egy darabig változni nem fog.

Mivel nincs köztetek háború így beszéld meg ezt vele. vázold fel neki ezt a helyzetet úgy ahogy IDE leírtad nekünk aztán ha nem lesz változás akkor Ki kell lépned, ha nem akar sodródni az árral...

2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbára kellene tenned mégpedig pontosan egy szakítással, mert így valószínű nem látja hogy te miként is éled meg ezt. Ha valóban téged akar akkor nem hagy majd elmenni és vissza akar majd szerezni téged. Úgy csináld, hogy hagyj neki lehetőséget, hogy megkeressen. Persze ez fájni fog neki is és neked is, de ahogy látom a jelenlegi helyzet már így is elég rossz a számodra.
2013. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szakításos próba nem túl jó ötlet. De ki lehet próbálni habár ezt nem játszanám meg.

Nem foglalkozik veled, de ugyanakkor nincs vele baj mint ember, nem csalt meg nem veszekedett ordibált, szóval ezért sok lenne egy szakító-próba. Vagy szakíts vagy ne! De ne próbáld szerintem.

2013. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!