Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fél éves kapcsolatom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fél éves kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pár napja lett vége,én akartam szakítani,hogy tudja élni az életét,tudjon bulizni,meg nagyon keveset tudtunk találkozni,napok óta csak sírok mert iszonyatosan hiányzik,ő is szeret és vissza akar szerezni,de ezek után sem tudnánk megoldani a több találkozást,van egy másik fiú aki harcol értem,de tudja,hogy én kit szeretek... igaz,hogy vele is jól érzem magam,jelenleg mint barát,meg,hogy vele többet tudnék találkozni,de én még mást szeretk.. boldog akarok lenni,de nemtudom,hogy döntsek

2013. máj. 13. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg megoldani a "barátoddal" ne szenvedjetek, senkinek se jó az.
2013. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a bulizás neki fontosabb, gondolkozz el rajta, hogy szeret-e igazán. ha mégis, akkor ne fájdítsd mindkettőtök szívét és jöjjetek újra össze. ha mégsem kap még egy esélyt, akkor várj egy kicsit, míg elfelejted és próbáld ki a dolgot a másik sráccal.
2013. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!