Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolkodok azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodok azon, hogy az előző kapcsolatom miért alakult így?

Figyelt kérdés

Már 1 éve járok a Barátommal, nagyon szeretem, nélküle el se tudnám képzelni az életem, ő a mindenem. Annyi mindent tudnék róla mondani, de lehet, hogy már ez is sok lesz egyeseknek. Szex is nagyon jó vele. Hétvégente tudunk találkozni, de sokat telefonálunk, skype-olunk.

Másfél éve szakítottunk előző barátommal kb. 1 hónap járás után. Beismerte, hogy megcsalt részegen. Azt mondta, hogy keresni fog, de nem tette, pedig sajnos minden nap látjuk egymást. A legjobb barátja azt mondta a szakítás után 1 hónappal, hogy még mindig szeret, beszéljek vele, de én nem mentem oda hozzá, mert már egyszer felkerestem. Mai napig nem tudom, hogy miért csinálta velem ezt.

Pár hónapra rá kórházba kerültem és ő biztos, hogy tudta ezt. Akkor jöttem rá, hogy hiába várom, várhatok rá örökké. Onnantól kezdve nem akartam egy ideig pasikkal foglalkozni. Csakhogy akkor jött a mostani barátom, és hát szerelmes lettem.


Boldog vagyok a Barátommal, de mégis eszembe jut az előző... vagyis inkább az, hogy átvert, és én csomó ideig reménykedtem. Szerintem csak meg akart d*gni. Talán azért éppen mostanában jutott eszembe, mert 1 éve jöttem rá, hogy vele nem lesz jövőm? Vagy azért mert nem tudom, hogy miért csalt meg, miközben elvileg szeretett és félek, hogy ez megint bekövetkezik? Vagy egyáltalán minek jutott eszembe és minek agyalok ezen? Előre is köszönöm a válaszokat! 18/L



2013. máj. 8. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod.
2013. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!