Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem gondoltok arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gondoltok arra, hogy a párotok előttetek kivel mit csinált? Hogyan szexelt pl?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan ez jár a fejemben és nagyon zavar, hogy nem tudom kiverni a gondolatot.... Mit tegyek? Voltatok már így? 3 hónapos kapcsolatról van szó....

2013. máj. 24. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt. Van elég más gondja is az embernek mint ilyen hülyeségeken agyalni. Túlzottan ráérsz :) Foglald el magad valamivel! 23/F
2013. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát, gondolom lefürdött már az azóta. :D


Ne érdekeljen.


Bár, volt egy kicsit r1banc hajlamú barátnőm, ott már elagyaltam rajta... Nem sokkal rá, vége lett a dolognak. (a kapcsolatnak)

2013. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lényegtelen hogyan szexelt? Most veled csinálja, erre gondoljál.
2013. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hú de anno gondoltam, és megállapítottam, hogy velem milliószor jobb neki.Olyan fapics*val volt együtt, aki mellett kb impotens lett volna.Én élesztettem fel őt és mutattam meg neki, hogy mi a normális gyakoriság és teljesítményszint.
2013. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én párom előttem senkivel, semmit, viszont nekem volt már párkapcsolatom és igaziból engem ez jobban zavart, mint Őt:D Elkezdi: engem nem érdekel. Hagyjuk meg, hogy az a lista nem hosszú, kimerül egy szál férfiban, akivel két évig éltem együtt
2013. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, egyet fogadj el. Te vagy jelene és ha minden jó akkor a jövője is. A múlttal nem ér foglalkozni.


De amúgy, mi a barátommal megbeszéltük pl, hogy kik voltak a fontosabb exei és azokkal mik történtek stb. Én is ugyanígy elmondtam neki mindent a volt barátomról.

Persze nekem is van hogy eszembe jut amikor nála alszom, hogy basszus ebben az ágyban már mennyi csaj volt stb, meg hogy biztos E.-vel itt mennyit szexeltek. De nem foglalkozom vele, mert tudom hogy ÉN vagyok a jelene, nem pedig ők.


17/L

2013. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt.Jelenleg velem van.Vagy velem volt.A jelenben élek és nem a múlttal foglalkozok
2013. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát mindig mindenkivel meg szoktam beszélni. Persze nem részletesen, de tudják kivel mi volt és hogyan. De jobb ha tudják, mint hogy később legyen félreértés. Persze nem az első randin ecsetelem hosszasan a korábbi szexuális életemet, de szex témában előjönnek dolgok. Nem szégyenlem, nem tagadom le, vagy kerülöm ki a témát. És ezt elvárom viszont is. De ahogy sokan írják, az a múlt, maximum meríteni lehet belőle. Az aktuális partner a jelen és csak ő számít.


4-es: Szerencsés a barátod;) Biztos imád


25/f

2013. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gondolok rá. De meg is beszéltük, mert érdekelt. Elmondta, kivel milyen volt, mit szeretett, mit nem... ezekből rengeteget tanultam, hogy hogy lesz jobb a szexuális életünk.
2013. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hűha, ha nekem lennének ilyen problémáim! :D

Az exem bi volt, majdnem száz férfival és nővel volt már együtt. Én hetero vagyok, olyan félszáz pasinál tartok.

Szerintem ne érdekeljen mit csinált a párod előtted!

Most TE vagy neki, ennyi.

Összehasonlítás persze mindig van, de ne foglalkozz vele! Ha már 3 hónapja veled van, akkor jelen percben nagyon valószínűleg úgy gondolja: Te vagy a legjobb. :)

2013. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!