Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Hogyan gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Hogyan gondolkodnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva lesz, hogy 5 éve járunk a barátommal, vagyis már a vőlegényem. Ősszel lesz az esküvőnk. Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni soha. De van egy illető, a régi első fiúm. Ha beszélek vele, mindig azon töröm a fejem, hogy milyen lenne mellette. Most szakított a barátnőjével. Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatomat, de nem tudok teljesen elszakadni tőle. És bizonyos szinten ő is kötődik még hozzám. Nem tudom mit hogyan gondoljak. Segítsetek a véleményetekkel!

2013. máj. 22. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd a vőlegényed nem jutnának ilyenek az eszedbe. Vagy csak bepánikoltál az esküvőtől. Ha ennyire felkavar,akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2013. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1es te bolond vagy, ne haragudj. :)

első szerelem az örök, bárki bármit mond VISZONT nem véletlenül lett vége és meg kell próbálnod elfelejteni.

Bár tudom nem fog menni teljesen viszont gondolj arra hogy volt ok amiért nem folytatódott.

És szereted a vőlegényedet, és ha ezért szakítasz vele akkor elveszíted azt aki tényleg el szeretett volna venni.


Gondolj bele: szakítasz, összejössz az elsővel, megint ugyanazok a problémák és vele is szakítasz, ugyanott vagy, aztán jön egy másik ember akivel összejössz és ugyanez lejátszódik.

Mindig elfogsz veszíteni valakit miatta, az igazit.


Első válaszolónak: NEM megoldás hogy szakítunk, ha mindig ezt csinálnánk akkor egyedül lennénk mindig.

2013. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bolond,csak egyszerűen én az a típus vagyok,hogy ha érzelmileg bánt a párom,akkor lehet akármilyen szerelem,kiöl belőlem minden érzelmet,totál semleges lesz számomra az illető. Volt már erre példa,tudom mit beszélek.

És nem azt mondtam,hogy a vőlegényével szakítson,hanem az exével szakítson meg minden kapcsolatot.

2013. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne menj férjhez..igy ne.Csak magadnak meg a jelenleginek ártasz..
2013. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a bolondozásért ez egy hülye szóhasználat nekem :)


Most keltem, másodjára tényleg más értelme van a válaszodnak :) :P

bocsi! akkor viszont igazad van :)

2013. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan,nem haragszom. :)

Örülnék én is ,ha csak most keltem volna. :D De a munka,az munka. :D

2013. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben alaposan átgondolnám azt az őszi esküvőt! Nagyon úgy tűnik, hogy még 5 év után sem vagy túl azon az "első fiún"... :)
2013. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!