Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a férjem?

Figyelt kérdés

Màr egy ideje nagyon megromlott a kapcsolatom a férjemmel,szex is ritkàbban van.Egyr gyakrabban àlmodom,hogy megcsalom a pàromat ,és amikor felébredek,ugyanugy,egyre erösebben vàgyok arra hogy megcsalhassam .Van egy közös kislànyunk,ugyhogy ez nem egyszerü.Viszont a vàgy bennem egyre erösebb,hogy valakivel kalandba bonyolodjak.Persze az a valaki,aki egyenlöre nem tudom ki,neki hàtràny lenne egy kislàny .Nem tudom,mit csinàljak,maradjak igy magànyosan,csalodottan,vagy merjek valakit kkeresni?

Ne irjàtok,milyen szemét nö vagyok,hisz férjem nagyon rosszul àll hozzàm,éjjelente jàr haza,sehovà nem megyünk együtt,a kislànyt elviszi sétàlni,nekem itthon kell¨ülni,nem lehetnek baràtnöim,persze kiszolgàlom,fözök,mosok stb...

Elvàlni lehetetlen jelen pillanatban,leghamarabb 4 év mulva tudok vàlopert inditani.

Nagyon hiànyzik hogy valakit szenvedélyesen csokolhassak,és ö viszont.Vélemények?


2009. okt. 3. 09:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek sokkal többet kell tűrnie egy házasságban és a nőnek kötelessége megbocsájtani is.Tudod az olyan nőket veri alázza a férje ,de meg is érdemlik mert buták,nekem egyzser modaná férfi hogy kötlességem valami,rúgnám is szájba...A kapcsolatomban én társ vagyok nem cseléd meg guminő.Aki meg lealacsonyitja magát arra a szintre,ne sírjon utána a szája.
2011. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ne csald meg és ne válj el. Próbálj meg minél többet együtt lenni vele. Így javulhat a kapcsolat. Esetleg hármasban is kitalálhatnátok egy programot (te, a férjed, és a kislányod). Gondolj arra: a válás a kislányodnak is rosszul esne!
2011. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Így jár az aki állampolgárságért,érdekből házasodik.
2011. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Persze az kell hogy eltartson,Te meg meg akarod csalni,hát Én tuti hogy agyonvernélek.Egy nőnek sokkal többet kell tűrnie egy házasságban és a nőnek kötelessége megbocsájtani is."


És ez hol van leírva te hyperparaszt?

2011. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Érdeklődöm hogy rendeződött-e az életed kedves kérdező?
2011. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!