Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a férjem?

Figyelt kérdés

Màr egy ideje nagyon megromlott a kapcsolatom a férjemmel,szex is ritkàbban van.Egyr gyakrabban àlmodom,hogy megcsalom a pàromat ,és amikor felébredek,ugyanugy,egyre erösebben vàgyok arra hogy megcsalhassam .Van egy közös kislànyunk,ugyhogy ez nem egyszerü.Viszont a vàgy bennem egyre erösebb,hogy valakivel kalandba bonyolodjak.Persze az a valaki,aki egyenlöre nem tudom ki,neki hàtràny lenne egy kislàny .Nem tudom,mit csinàljak,maradjak igy magànyosan,csalodottan,vagy merjek valakit kkeresni?

Ne irjàtok,milyen szemét nö vagyok,hisz férjem nagyon rosszul àll hozzàm,éjjelente jàr haza,sehovà nem megyünk együtt,a kislànyt elviszi sétàlni,nekem itthon kell¨ülni,nem lehetnek baràtnöim,persze kiszolgàlom,fözök,mosok stb...

Elvàlni lehetetlen jelen pillanatban,leghamarabb 4 év mulva tudok vàlopert inditani.

Nagyon hiànyzik hogy valakit szenvedélyesen csokolhassak,és ö viszont.Vélemények?


2009. okt. 3. 09:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
fogd a kolykod es repulj haza.a zoldkartya nem er annyit.vagy beszelj 1 bevandorlasi ugyveddel.szerintem am,elvalhatsz,nem erdekhazassag volt,ott a gyerek.
2009. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
10%
Persze az kell hogy eltartson,Te meg meg akarod csalni,hát Én tuti hogy agyonvernélek.Egy nőnek sokkal többet kell tűrnie egy házasságban és a nőnek kötelessége megbocsájtani is.
2009. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ne csald meg, mert ha elválsz tőle, még a bíróságon az orrod alá dörgölheti az ügyvédje és a gyerekelhelyzésnél hátrány lehet, ha kitudódik.

Meg aztán bármekkora bunkó a férjed, ezt akkor se csináld, mert te is lesüllyedsz az ő szintjére.

2009. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,ki mondta hogy ö eltart?Ki mondta,hogy én nem dolgozok,ki mondta,hogy én nem adok pénzt a lakàsba??????????Nem,nem tart el.A papir amim van,az azért van mert szerelemböl férjhez mentem,de közben elhidegültünk,de màr nem akarok innét hazautazni,mert otthon nem birnék uj életet kezdeni.Se munka lehetöség otthon,se hàz semmi.

Igen a gyereket féltem,hisz itélhetnék akàr neki is,mert neki is van keresete,és ö régebb ota itt van mint én...

2009. okt. 3. 11:54
 15/35 anonim ***** válasza:
18%
Csald meg, De akkor később majd a lányodnak is meséld el, milyen ribanc vagy (voltál). Akármi oka van, a megcsalás elítélendő úgyhogy ne mosdassuk már a kérdezőt, nő-soviniszta bunkók! Bezzeg, ha férfi írná már rég lefejeztétek volna. Gondolom a "férjed" nem sikerült kiismerned pár év alatt....
2009. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
45%
Szóval eltart.
2009. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%
még annyit: érdekes a megcsalás pontnál nem félted a gyereket :D. Szánalmas vagy......
2009. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

De egy bunko vagy!

Még képes vagy leribancozni?

A gyermekemet sohasem mondtam hogy nem féltem,làsd irtam,nincs senki akire ràmerném bizni akàr 10 percre,ez azt jelenti hogy ö velem van 24 oràn keresztül.Illetve azért nem akarok hazamenni,mert a gyerekem jövöjét kockàztatnàm.

És szerintem te vagy nagyon boldogtalan ember lehetsz ha igy fejezed ki magad,vagy téged is megcsaltak!

Mi az hogy?

Egyébként biztos vagyok benne ha a gyerekem nagyobb lesz és elmesélem neki hogy az apja milyen bunko volt,ezért félreléptem,tuti megfog érteni.Nem is értem hogy bir egy nö megrohadni egy olyan pasi mellett aki ha hazajön a munkàbol,követeli a meleg ételt,szét dobàlja a büdös zoknit,elmegy éjszaka szorakozni,azt meg leszarja hogy van egy felesége....

2009. okt. 3. 12:47
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora gyökér vagy már, hogyan lehet megverni egy nőt? Igen, valami nem stimmel a házasságban azt a nő nyelje le, adja fel a boldogságát. Tényleg, az erőszak mindenre megoldás. Tudod a megcsalásnál nem mindig a hűtlen fél a hibás. Ha megkapná a szeretetet ami egy házasságnak az alapja, és emberszámba venné akkor lehet nem gondolkodna el a kérdező a megcsaláson. Mellesleg gondold csak el miylen klassz kis élet amit egyedül élsz, minden a te nyakadban van, a férjed le se szar, mindent lenyelsz neki.



Ismerőseid, rokonaid nincsenek itthon? Biztos van valaki akihez jöhetnél. Költözz haza, papíron maradtok csak házasok, így élhetnéd az életedet, és amikor letelik a négy év akkor elválhatsz. Vagy próbáld meg elmondani a férjednek azt amit nekünk. Talán észbe kap, hogy mindenét elveszítheti és megváltozik. Talán még helyrejöhet. Esetleg próbálj meg ott külföldön venni egy kicsi lakást, vagy iylen anyaotthonba költözni. Biztos vannak ott is ilyen szervezetek ahol te élsz.

2009. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
82%
,,Soha nem mondta hogy szeret". Akkor hogy mehettél hozzá? Én úgy vagyok vele, nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Tetszik vagy nem amit írok, vagy elválsz, vagy maradsz így ahogy vagy. Ne csald meg! Gusztustalan, szemét dolog!
2009. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!