Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a férjem?

Figyelt kérdés

Màr egy ideje nagyon megromlott a kapcsolatom a férjemmel,szex is ritkàbban van.Egyr gyakrabban àlmodom,hogy megcsalom a pàromat ,és amikor felébredek,ugyanugy,egyre erösebben vàgyok arra hogy megcsalhassam .Van egy közös kislànyunk,ugyhogy ez nem egyszerü.Viszont a vàgy bennem egyre erösebb,hogy valakivel kalandba bonyolodjak.Persze az a valaki,aki egyenlöre nem tudom ki,neki hàtràny lenne egy kislàny .Nem tudom,mit csinàljak,maradjak igy magànyosan,csalodottan,vagy merjek valakit kkeresni?

Ne irjàtok,milyen szemét nö vagyok,hisz férjem nagyon rosszul àll hozzàm,éjjelente jàr haza,sehovà nem megyünk együtt,a kislànyt elviszi sétàlni,nekem itthon kell¨ülni,nem lehetnek baràtnöim,persze kiszolgàlom,fözök,mosok stb...

Elvàlni lehetetlen jelen pillanatban,leghamarabb 4 év mulva tudok vàlopert inditani.

Nagyon hiànyzik hogy valakit szenvedélyesen csokolhassak,és ö viszont.Vélemények?


2009. okt. 3. 09:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ne csald mán meg! Minek az?
2009. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Csald meg, oszt fogd rá a nyuszira...:D
2009. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
38%

12:47: simán lekurv@zlak mert megérdemled.

"A gyermekemet sohasem mondtam hogy nem féltem,làsd irtam,nincs senki akire ràmerném bizni akàr 10 percre,ez azt jelenti hogy ö velem van 24 oràn keresztül." -> Nem is arra írtam, hanem arra, hogy arra nem gondolsz, hogy mi lesz majd megtudja milyen f@sza voltál (ha megcsalod a férjed), mert tudod nem biztos, hogy egyet fog érteni veled....

Tudtad kit választasz nem? Akkor most viseld a következményét.

12:51: Ahogy mondtam, nem kell a mosdatás. A megcsalás bűn (felőlem csalja meg amúgy lesz@rom...), senkit sem érdekel az "etyepetye", ha megütök valakit az utcán mert a kocsijával a kapum előtt áll, és kihívják a rendőrt, azt magasból lefogja szarni miért tettem (max. mindegyikőnket megbüntet). Bármilyen szomorú ez van.....

2009. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
64%

Szia! Bocsi, hogy kicsit kemény lesz a hangvételem, de akkor is leírom:

Elég gusztustalan dolog a gyerekkel takarózni, hogy azért nem válsz el, mert akkor haza kell jönnöd és itt nem tudnád eltartani... Mert ha megcsalod, azzal automatikusan lemondasz a gyerekedről, és mégse dilemmázol rajta annyit.

Hogy lehet egy olyan férfihez menni, aki sose mondta, hogy szeret??? Akkor tudhattad, hogy ez vár rád.

Amennyiben régen lángoló szerelem volt, és ezért mentél hozzá, akkor az nem múlik el egyik pillanatról a másikra, és amikor kezdett tőled elhidegülni, te miért nem tettél ez ellen semmit? (Azt már nem is feltételezem, hogy esetleg te vagy a "hunyó" és te hidegültél el először a férjedtől, és ő csak "követett"...).

Ha tényleg menthetetlen a dolog, akkor válj el tőle, és így legalább esélyed lesz, hogy a gyereket neked ítélik meg, de valami azt súgja, hogy neked a kártya fontosabb (mellesleg, ha kiderül a félrelépésed, akkor a férjed fog tőled elválni, és akkor gyeken kívül "ugrik" a kártya is).

Azt nem tudom, hogy melyik országban vagy, de azért nézz utána, hogy az adott országban nem jár-e valami büntetés a házasságtörésért (pl. halálra kövezés)...

2009. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók!

Gondolkodjatok már egy kicsit és próbáljátok meg beleélni magatok az ő helyzetébe, mielőtt bármit is írtok.

Nagyon rossz dolog az, ha az ember úgy él házasságban, hogy a másik nem szereti, és kihasználják a helyzetét. Én is így vagyok vele, nekem is nagyon hiányzik a szeretet (40/f), és lehet, hogy én is félerléptem volna már, ha lett volna kivel. A férj minden bizonnyal nagyon jól tudja, hogy a hölgy ki van szolgáltatva neki és bármit tesz, el kell tűrnie, ezért keményen vissza is él a helyzetével.

A kérdezőnek meg azt mondom, hogy ha úgy alakul lépjen nyugodtan, csak próbálja diszkréten csinálni. Ki tudja, hátha összejön egy másik kapcsolat úgy, hogy abba át lehet váltani, bár nem tudom hogyan működnek a hatósági eljárások ilyen esetben.

2009. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Hehe,itt épp megkövezni nem fognak,söt!

Az hogy megcsalom,az hogy vezet a gyerek elvesztéséhez?Hisz nem kellene megtudni a pàromnak....

A màsik meg az hogy igenis férjhez mentem,ugy hogy nem mondta soha hogy szeret,de kimutatta.Nem ,nem én hidegültem el elöször,hanem ö.Probàltam kedveskedni ajàndékokkal,szexi fehérnemüvel,uj frizuràval,finom vacsival,soha nem vett észre belöle semmit.

És a nap 24 oràjàbol 5-öt tölt itthon,amig mélyen alszik,vagy épp lefürdik,meg jol lakik.

Igen van otthon rokonom,vàr édesanyàm is,de félek hazamenni,mert nem tudom hogy folytatnàm otthon tovàbb az

életemet.Aki pedig leqrvàzott,annak annyit ,remélem egy legalàbb ilyen rossz partnerre lel,mint én.És köszönöm a vàlaszokat,döntöttem,nem keresek kalandot,de ha talàlok,élni fogok a lehetöséggel,és megprobàlom a 4 évet kivàrni hogy a gyermekem ne veszitsem el,mert a legfontosabb nekem ö,aztàn ha letelt a négy év,marad külföld is,marad a gyerek is,és keresek magamnak egy normàlis férfit.

Ha addig nem birnàm ki,egyértelmüen hazamegyek édesanyàmhoz,aztàn majd ha helyreràzodtam,visszahozom a kislànyomat ide,hogy tanithassam ,jövöjét alapozhassam.

És igen a boldogsàgomért harcolok.Ha igy,hàt igy.Ha ezért bàrki ribancnak tart,akkor is.Inkàbb igy,mint hogy évekig igy savanyodjak,szomorkodjak,türjek,rabszolgàskodjak,kielégeetlenül sirjak dugiban,és vàrjam hogy megöregedjek...

2009. okt. 3. 18:42
 27/35 anonim ***** válasza:
24%
Megérdemled a sorsod, sok sikert, pá!
2009. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Egy bizalmas beszélgetés a rossznak hitt kapcsolatot is újra jóvá teheti:) De ne akard ráerőltetni ezt a beszélgetést, ha jobb kedve van akkor menj oda hozzá kedvesen, ne pedig olyan arccal, mint egy madárijesztő:) és mondd el neki, ami a szívedet nyomja:)
2010. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Egy nőnek sokkal többet kell tűrnie egy házasságban és a nőnek kötelessége megbocsájtani is.


Hát te lehet sok mindent tűrtél,és ezért azt akarod hogy más igy éljen,fosban,eldobottan...Idióta.

Amúgy meg ezért nem kell érdekből házasodni,meg szülni a látszatba...

2011. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
39%
Itt anyi képmutató van,a pasi leszarja a feleségét,eljár szórakozni,csicskáztatja,de a nő a ribanc ha megcsalja bravó,de ha a férfiank szeretője lenne sokan agyon magasztalnátok,hogy milyen ügyes van egy házicselédje meg egy faroktarisznyája is.Gratulálok,kérdező válaszd a gerinces oldalt válj el tőle.
2011. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!