Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a férjem?

Figyelt kérdés

Màr egy ideje nagyon megromlott a kapcsolatom a férjemmel,szex is ritkàbban van.Egyr gyakrabban àlmodom,hogy megcsalom a pàromat ,és amikor felébredek,ugyanugy,egyre erösebben vàgyok arra hogy megcsalhassam .Van egy közös kislànyunk,ugyhogy ez nem egyszerü.Viszont a vàgy bennem egyre erösebb,hogy valakivel kalandba bonyolodjak.Persze az a valaki,aki egyenlöre nem tudom ki,neki hàtràny lenne egy kislàny .Nem tudom,mit csinàljak,maradjak igy magànyosan,csalodottan,vagy merjek valakit kkeresni?

Ne irjàtok,milyen szemét nö vagyok,hisz férjem nagyon rosszul àll hozzàm,éjjelente jàr haza,sehovà nem megyünk együtt,a kislànyt elviszi sétàlni,nekem itthon kell¨ülni,nem lehetnek baràtnöim,persze kiszolgàlom,fözök,mosok stb...

Elvàlni lehetetlen jelen pillanatban,leghamarabb 4 év mulva tudok vàlopert inditani.

Nagyon hiànyzik hogy valakit szenvedélyesen csokolhassak,és ö viszont.Vélemények?


2009. okt. 3. 09:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
ne csald meg, inkább válj el előtte
2009. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiféle képen nem vagy rossz ember, mindenki vágyik a szeretetre, mint te is és ezzel nincs is baj! Beszéljétek meg a férjeddel hogy több törődésre vágysz, ha megy valahová egy csókot adjon legalább jelezve hogy fontos vagy neki.Gyakrabban hozza a tudatodra azt hogy szeret és nem akar elveszíteni.Ha ezt nem érti meg, nem változik,aztán jöjjön a B terv a megcsalás, de ha kitudódik a kislánynak lesz rossz, hogy elveszíti szüleit!Csak végső esetbe csald meg a férjed, tudod fő bűnök egyike... Remélem megoldódik a problémád!
2009. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Kedves elsöÄ legegyszerübb nekem is a vàlàs lenne,de sajnos irtam,4 évig nem tudok vàlni....Ennek vannak papir oldalai is....

A pàrom soha sem mondta hogy szeret,most erre kérném meg,kinevetne.Megcsokolni akkor csokolt meg utoljàra amikor a kislànyom megszületett,akkor is azért mert a kislànynak örült,és nem a szerelem jeleként.

A kislàny még elég kicsi,1 éves....

Ugyhogy megcsalni ilyen pici gyerek mellett nagyon nehezen megoldhato,de valahogy egyre gyakrabban forog az agyamban,hogy milyen jo lenne,legalàbb egy oràra szeretve érezni magam,ahol minden csak a szenvedélyröl szol...

2009. okt. 3. 10:06
 4/35 anonim ***** válasza:
19%
Ülje vele beszélgetni,adj neki ultimátumot hogy ha nem változik meg akkor elválsz tőle.Megcsalást nem javaslom,az nagyon sportszerűtlen dolog lenne,meg ha Én lennén a férjed és megtudnám addig vernélek amíg mozogsz.
2009. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Egy férfi számára nincs a világon annál megalázóbb mint ha megcsalja a felesége,ekkor mindenre képes.Gondold át hogy mit csinálsz!Csak a válás a megoldás,ha már nem szereted,a megcsalás ocsmány dolog.
2009. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

Hú a harmadik hozzászóló nagyon okossakat mond. Persze te is csak egy állat lehetsz, ha meg is csalnak akkor sem lehet nőt megütni. Barom. Annak oka van!

A kérdezőnek meg annyit, hogy ha nem változik a férjed szerintem csald meg, neked is vannak érzelmeid, veled is kéne törődnie. Ha csak ilyen úton tudsz boldog lenni, hát lépj, neked is kell a boldogság! Ha hűséges leszel hozzá és ráadásul még boldogtalan is vagy, az a kínok kínja az évek meg csak repülnek. Remélem azért megoldódik a helyzeted. :)

2009. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válj el. Ne csak arra a 4évre gondolj amit mondtál hogy addig nem teheted meg , hanem a lányodra is. Nekem elváltak a szüleim körülbelül 2 éves lehettem és mai napig úgy érzem ez volt a legjobb döntésük. Így legalább boldog gyerekkorom volt, persze eleinte biztos nehéz lesz a lányodnak, de idővel ez válna a normálissá számára, és így legalább boldog gyerekkora lehet. Hidd el egy gyerek is észre veszi, ha otthon nincs minden rendben és ennél szerintem nincs rosszabb mint így felnevelni.

A másik meg hogy nagyon gyorsan repül az idő, és ha kalandra vágysz ha arra hogy szeressenek tedd meg. Hiszen ez a te életed, és senkimás nem tudhatja nálad jobban hogy mit szeretnél. Ha a férjed nem változik akkor lehet a legjobb lenne mégiscsak a váláson gondolkozni, ha nem akkor ott a megcsalás, de ha erőszakosabb a férjed a kelleténél akkor lehet hogy még rosszabbul járnál.. Szóval nehéz dolog az biztos.

2009. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod megoldani, hogy amig nem tudtok elválni, addig te elköltözöl tőle? Mondjuk a szüleidhez, vagy testvéredhez stb.. Akkor szabadabb is leszel, és ha ismerkedni akarsz vagy találkozgatni férfiakkal, akkor lepasszolod pár óra a kislányt a tesóhoz vagy szülőkhöz. Férjed meg csak egye a fene, mert úgy vettem ki a szavaidból, hogy ő egy töketlen! :(( És talán igy kaphatnál egy kis törődést is. :) sok sikert :)
2009. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

jav: pár órára


előző voltam

2009. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Utolso!Bàr tehetném.Sajnos az a baj,hogy külöldön élek,tehàt senkim nincs,igazi baràtnöim se,akikre ràmerném bizni a gyereket tovàbb 10 percnél.Igen pàrom szoszerint egy tusko.Sokan mondtàk màr hogy kihasznàltatom magam.Aki irta,hogy megverne,mert megcsalom,annak annyit mondanék,hogy az ilyen emberek miatt mennek tönkre a hàzassàgok.Én a pàromnak is azt mondom,nem bànom ha megcsal,ha boldog ugy akkor tegye,és menjen.Mrt ha megcsal az azért van,mert valami hiànyzik neki,amit nem adtam meg,vagy forditva.

És hidd elnem azért akarok félremenni,mert unatkozom,hanem mert nem kapok a férjemtöl szeretetet.Mig làtom hogy a baràtai 5 perc alatt több szeretetet adnak,mint ö egy életen àt.

És nem csak a szex hiànya a gond,hanem hogy kritizäl,tilt dolgokat,kutyàjaként kezel,nem érte el a szàjàt soha egy bocsànat szo....

Vàlni nem tudok.Akkor elvesztem az engedélyemet,és haza kell utazzak a kislànyommal,amit nem tehetek meg,mert akkor utcàra utaznék haza.

2009. okt. 3. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!