Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt mire vélitek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

2 éve és 7 hónapja vagyunk együtt a párommal.Én 19 ő 25 éves. 7 hónapja lakunk együtt és már terveztük hogy megkéri a kezemet. 3 hete nagyon összevesztünk és mindennek elhordtuk egymást nagyon csúnyán.Persze bocsánatot kértünk egymástól,kibékültünk de azóta nem akarja megkérni a kezem mert úgy véli hogy ő egy rossz ember és engem ennek nem akar kitenni stb...

Arra vár hogy kevesebbet veszekedjünk és sértődözzünk egymáson.A baj az hogy a családjaink,munkahely neki stb nagyon sok problémát és veszekedést szül közöttünk hiába próbáljuk el hesegetni a dolgokat nem megy. Amint jól érezzük magunkat valami rossz történik és veszekedés lesz a vége. Szeret és imád de félek soha nem kéri meg a kezem :( Szerintetek mit csináljak? Megfogja valaha kérni a kezem??? Annyira fáj ez nekem mert a sok probléma ellenére nekem soha nem fordult volna ilyen meg a fejemen.



2013. máj. 14. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem elsietni akarom a dolgot és így én sem szeretném ezt az egészet."


De, éppen elsietni akarod, hiszen az tetszene, ha eljegyezne, mindegy, hogy épp abszolúte nem harmonikus a kapcsolat.

Hiába fogod a családjaitokra, munkahelyre, családotok és munkahelyetek egész életetekben lesz, és csak keményebb problémák fognak még jönni, mint most. Ha már most is csak veszekedtek, és nem tudjátok békésen megoldani a dolgokat, akkor mi lesz 5-10-15 év múlva?


A párod nagyon is okos, ha megvárja, hogy 3-4 év múlva sikerül-e higgadtabban és békésebben együtt élnetek. Más kérdés, hogy ezt illett volna egyenesen megmondania, bár kedves próbálkozás a "túl rossz ember vagyok".

2013. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ezt a szüveget én is kaptam már meg kétszer is. másodjára pofán röhögtem a csávót... tipikus, hogyan húzzuk ki magunkat a felelősségek alól, igyhát közöljük a csajjal, hogy jajj de szarok vagyunk, nem érdemeljük meg

majd rájössz, fiatal vagy még...

2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%

"Arra vár hogy kevesebbet veszekedjünk és sértődözzünk egymáson"


Remekül gondolkodik, így kell. Egy eljegyzésnek akkor van helye a kapcsolatban, ha a párok állandó veszekedés nélkül, értelmes ember módjára meg tudják oldani a problémáikat, hamrónikus és kiegyensúlyozott a kapcsolatuk, ha komolyan gondolják, és 1-2 éven belül házasságot is akarnak, amit finanszírozni is tudnak, valamint ha a saját lábukon állnak, dolgoznak, pénzkeresők, és lehetőség szerint együtt is élnek 1-2 éve.


Mivel nálatok a fent említett kritériumok egyike sincs meg, szerintem 19 évesen még ne várd, hogy elvegyenek.


U.i.: nincs olyan szó, hogy "sértődőzik", megsértődik van.

2013. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A felfogásotokon kell változtatni. Üljetek le (de állva is lehet) és beszéljétek meg, hogy soha többé nem fogtok veszekedni. Ezt semmi más nem tudja befolyásolni. Csak rajtatok múlik, hogy veszekedtek-e vagy sem. Ezt soha ne felejtsd el. Bármi is történjék, bármiről is legyen szó, ha engedsz akkor nem veszekedtek. CSAK rajtatok áll (100% ban hasznos válaszokat adok)
2013. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!