Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt mire vélitek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

2 éve és 7 hónapja vagyunk együtt a párommal.Én 19 ő 25 éves. 7 hónapja lakunk együtt és már terveztük hogy megkéri a kezemet. 3 hete nagyon összevesztünk és mindennek elhordtuk egymást nagyon csúnyán.Persze bocsánatot kértünk egymástól,kibékültünk de azóta nem akarja megkérni a kezem mert úgy véli hogy ő egy rossz ember és engem ennek nem akar kitenni stb...

Arra vár hogy kevesebbet veszekedjünk és sértődözzünk egymáson.A baj az hogy a családjaink,munkahely neki stb nagyon sok problémát és veszekedést szül közöttünk hiába próbáljuk el hesegetni a dolgokat nem megy. Amint jól érezzük magunkat valami rossz történik és veszekedés lesz a vége. Szeret és imád de félek soha nem kéri meg a kezem :( Szerintetek mit csináljak? Megfogja valaha kérni a kezem??? Annyira fáj ez nekem mert a sok probléma ellenére nekem soha nem fordult volna ilyen meg a fejemen.



2013. máj. 14. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"mert úgy véli hogy ő egy rossz ember és engem ennek nem akar kitenni "


Hát ennél gyenguszkább kifogást még nem olvastam! :D

Így kell két legyet ütni egy csapásra: úgy ússza meg a lánykérést, hogy még ő tűnik mártírnak! :D


Angyalom, ez hülyeség. Ha el akarna venni, meg kérné a kezed. Ha meg valóban úgy érezné, hogy te jobbat érdemelsz (ill. ő nem érdemel meg téged), akkor nem húzná az időt, hanem elhagyna.


Neki jó így, ahogy van. A háta közepére se kíván egy esküvőt.

2013. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy és Ő is. Nem késtek le semmiről. Egyébként a veszekedések mindig józanítólag hatnak egy emberre. Kicsit leszáll a rózsaszín köd a szeméről. Szerintem nálatok is ez történt. Időt kell hagyni magatoknak, hogy rendezzétek a gondjaitokat. Addig nem is érdemes ilyen lépéseket megtenni!
2013. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezt olvassa akkor már tuti nem is fog elvenni. Mi a fenéért kell 19 évesen azon imádkozni ,hogy kérje meg a kezed?
2013. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Jajistem... 19 vagy, van egy párkapocslatod, amiben egymást érik a veszekedések, és azon csodálkozol, hogy a másik nem akarja örökre állandósítani a jelen állapotot. Hát izé...

Hogyismondjamcsak, tudod, eljegyezkedni, házasságra lépni boldog kapcsolatban szokás, ami mindkét félnek békét, örömet szerez. Én nem mennék hozzá egy pasihoz, ha folyton marjuk egymást... Nem vagyok ilyen mazochista.

2013. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem imádkozom érte. Egyébként mi nagyon szeretjük egymást de ezt amit mondott nem tudom felfogni.

Utolsó válaszoló. Nem azért tettem fel a kérdést hogy a korom miatt leszólj.Ha ismernél tudnád hogy sokkal felnőttesebb a gondolkodásom a velem egykorúakkal ellentétben és nem is úgy nézek ki mint egy 19 éves. Egyébként meg nem a kor számít!!!

2013. máj. 14. 12:43
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
majd egyszer rájössz ;)
2013. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a 4-5 ismerősöm is holtbiztos volt abban, hogy ő nagyon érett, aki 19-20 évesen házasodott. Most válnak, 26-27 évesen. De ez nem ide tartozik.


Totál félreértelmezted a válaszom. Koncetrálj a második bekezdésre, hogy házasodni BOLDOG, BÉKÉS, SZERETETTELJES kapcsolatban szokás és értelmes dolog. Ahol vezsekedések mennek napi szinten, ott nem! Ott még az is kérdés, érdemes-e fenntartani a kapcsolatot, nemhog yelköteleződni egy életre.

2013. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem én ezt. Én sem elsietni akarom a dolgot és így én sem szeretném ezt az egészet. Csak rossz és fáj ennyi.
2013. máj. 14. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A veszekedés az mérgezi a kapcsolatot, lehet a barátodnak igaza van, és valóban nem müködik jól a kapcsolatotok.

Még idõben vagytok, hogy döntsetek, hogy együtt maradtok-e. Az, hogy a munkahelyen stb? problémák vannak az még nem jelenti azt, hogy haza kell vinni.

2013. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
13:03 köszönöm a normális és kultúrált választ és igazad van.
2013. máj. 14. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!