Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mire vélitek Anikó tegnapi...

Mire vélitek Anikó tegnapi töprengését Alekosszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég még "gyilkolták" egymást, főleg az arrébtevős epizód óta, tegnap meg Anikó még a gondolattal is eljátszott, hogy mi lenne ha...aztán persze kiverte a fejéből, de nekem nagyon bűzlik, hogy mindketten taktikáznak és egymást akarják felhasználni erre.
2011. jan. 11. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert mi volt?Én néztem a videókat neten, de nem láttam, Anikó csak annyit mondott, hogy miért nem lehet megmaradni barátnak.Vagy lemaradtam?:))
2011. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is csak később kezdtem el nézni, de úgy tudom, hogy meg volt beszélve közöttük, hogy együtt alszanak, az Alekosz vmi ágynemű csempészési akciót tervelt ki az Olivérrel, de aztán kudarcba fulladt az egész.

Anikó meg el kezdett agonizálni, hogy oké, hogy tetszik az Alekosznak, de neki mégse kell, de ugyanakkor nem akarja megbántani se...na, erről a régebbi arrébblökős sztorijuk jutott eszembe, amit annyira felfújt az Anikó...

2011. jan. 11. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem akar vele rosszba lenni, mert erősnek gondolja Alekoszt és nem akarja, hogy őt vigye ki esetleg párbajra.Vagy a franc se tudja, Anikót kicsit ismerem (mármint az életből, de soha nem voltunk beszélőviszonyban), ki tudja mire megy ki ez az egész.
2011. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!