Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szeretni egy nőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szeretni egy nőt? A témában milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fejlodni szeretnek. Jo konyvek?

30f


2013. máj. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Vagy szereted vagy nem ez az érzés nem fog jönni neked egy könyvből.
2013. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fejlodni szeretnek! Ismerkedni! Kapcsolatban elni!


Nem k.rvakkal osszefekudni meg futni r.bancok utan.

2013. máj. 11. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy valódi nőt, vállald fel, próbálj meg mindent megtenni, hogy boldoggá tedd, és közben maradj magadhoz és hozzá is őszinte és hiteles.


Ennyi

2013. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4! igaza van

ettől még olvashatsz N

2013. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Csak rajottem h valtoztatnom kell.

Birtokolni akarok , feltekeny vagyok, nemtok szeretni.. :(

Itt valtozas kell

2013. máj. 11. 22:55
 6/6 A kérdező kommentje:

talaltam is egy jo konyvet tegnap, egy idézet belőle:

"Aligh van meg 1 tevekenyseg a vilagon, még egy vallalkozas, amely olyan vermes remenyekkel es kilatasokkal indul és megis kudarcot vall, mint a szeretet, a szerelem.

Ha barmeny mas tevekenyseggel ez volna a helyzet, az emberek mohon igyekeznenek kideriteni a kudarc okait, es megtanulni, hogyan csinalhatnak jobban - vagy felhagynanak vele. Mivel utobbi a szerelem eseteben lehetetlen, a kudarcon alighanem csak ugy lehet felulkerekedni, ha megvizsgaljuk az okait, es elkezdjuk tanulmanyozni a szeretet/szerelem jelenteset.

2013. máj. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!