Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot ajánlanátok?...

Milyen szakot ajánlanátok? Olyat amivel jól lehet keresni és tudja szeretni az aki csinálja? Saját szakmát is írhattok, ha megvagytok vele elégedve

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem az hogy szereti-e valaki azt a bizonyos szakmát nem feltétlen attolfügg hogy mennyit keres vele. egyébként olyat válassz amit szeretnélis és érdekel amiröl tanulni fogsz mer egy életre megbánod. pl én nem mennék el informatikusnak hiába keres jól ha sose voltam jó matekbol meg fizikábol:)utálnám, lehet megse birnám csinálni.
2010. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elsonek igaza van, az, hogy jol keres egy szakmaval vki, es szereti is, az nem jelenti azt, hogy neked is jol menne...hiaba lennek en plasztikai sebesz es imadnam, ha te undorodsz a vertol, nem leszel orvostanhallgato.

mi erdekel teged?

2010. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!