Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan varázsoljak önbizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan varázsoljak önbizalmat gyorsan? úgy néz ki összejövünk egy lánnyal, de sajnálom őt, mert nem tudom elképzelni, hogy engem őszintén lehetne szeretni. Sajnálom. Ha fél, hogy összetöri a szívem. Milyen egy kapcsolat, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Hagyd, hogy megismerjen és megkedveljen, majd megszeressen. Ilyen egy kapcsolat. Természetesen egyik kapcsolatra sincs garancia, de ha esélyt sem adsz neki, honnan fogod tudni, hogy működhetett-e volna?
2013. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg te nem tanulod meg szeretni önmagad, addig más hogy szeretne beléd? Szerintem próbáld meg saját magadat felépíteni önmagad számára. Gyűjtsd össze és akár írd fel egy lapra a pozitív tulajdonsagaid. A csajok többsége szerintem kedveli, ha egy pasinak van önbizalma és ezt tudja megfelelően kezelni is:) aztán jöhet a leányzó;)) (22l)
2013. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csiribú, csiribá, puff.
2013. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó...végre egy hasznos válasz ,màr èrzem is a hatását köszönöm XD
2013. máj. 7. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!