Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért nem tud szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem tud szeretni senki?

Figyelt kérdés
Minden pasi egy szó nélkül eltűnik az életemből 1-2 hónap után. L/24
2013. máj. 8. 09:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
egy kicsit többet kéne tudnunk rólad. vagy épp a rossz pasikat fogtad ki, de az is lehet, hogy benned van a hiba
2013. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk??? Legalább egy képet mellékelhettél volna. Ha a külsöddel nincs baj akkor a viselkedés a probléma.
2013. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Vagy nincs semmi értékes a személyiségedbe ami megfogná a pasikat.

Vagy pontosan az ellenkezője, téged nem szabad félváról venni és ezért lépnek.

Vagy túl naiv vagy és ezért mindig rossz férfit választasz.

Vagy... egyszerűen csak nincs szerencséd.

2013. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mások szerint szép vagyok, én viszont átlagosnak tartom magam. Minden pasimmal kedves voltam és megértő lehet hogy túlságosan is. Sajnos elég naiv vagyok és kicsit csendes. De ennek ellenére velük beszélgettem.
2013. máj. 8. 09:28
 5/21 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök senkinek.
2013. máj. 8. 09:28
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert rossz pasikkal találkoztál, akik nem láttak a szépségeden túl, ott leragadtak, vagy maguk felszínesek voltak. Az igazid várat magára.
2013. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én szeretlek!
2013. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert lelkileg üres vagy. Nagy esélyed van erre. Ha még ehhez vulgaritás, kihívó viselkedés, és hangoskodás, feltünősködés is társul, akkor végképp.
2013. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert neked is csak a nagypofájú tahók kellenek, de te nekik már uncsi vagy. Megdugnak egyszer-kétszer aztán kuka ennyit érsz.
2013. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le senkivel még. Amikor az eddigi pasijaimmal amikor ismerkedtem kedvesnek tűntek a számomra. De egy idő után leléptek minden szó nélkül, nem hívtak fel, nem kerestek. Amikor én hívtam őket telefonon fel se vették direkt a telefont.
2013. máj. 8. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!