Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud senki se belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud senki se belém szeretni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és én már voltam szerelmes, de belém még soha senki. Most már kezdem emiatt nagyon rosszul érezni magam. Több barátnőm is volt már, de épp ezért hamar vége is lett mindnek.

Állítólag semmi baj velem, de ezek szerint mégis van, ha egyszer ez a helyzet. Szeretnék egy komoly hosszú távú kölcsönös kapcsolatot. Nagyon hiányzik hogy valódi kapcsolatom még sose volt. Mégis mit tehetnék hogy változzanak a dolgok?


2011. febr. 6. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet annak hogy ha nem szeret beléd senki talán viselkedés probléma vagy kinézet ? Ezt nehéz megállapitani igy. Tarts önvizsgálatot és ha nem találsz semmi durva kivetni valot akkor csak rossz csajokkal probálkoztál avgy rossz társaságban keresed a megfelelöt
2011. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:
hát az első kifejtett mindent kb.
2011. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát kinézet probléma nem lehet mivel akkor még barátnőm se lett volna. Viselkedés ügyben pedig én se tudok semmi különösen kilógó dolgot, meg egy lány barátommal is beszéltem erről, de ő se tudja, szerinte sincs semmi gond velem.
2011. febr. 6. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha volt már bnőd, akkor is lehet probléma a kinézeteddel. Van olyan lány, aki meg van győződve róla, h neki nem fontos a külső, de igazából mindenkinek fontos. Nekem is csak ezért volt már bnőm.
2011. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!