Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy engem senki sem tud szeretni? . (folyt. Alul)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, mások szerint szép, akivel csak járni akartam mindnek tetszettem, de sokan mégsem akartak tőlem semmit, a belsőmmel sincsen szerintem baj, de mindig kifogom az olyan pasikat, akiknek barátnőjük van, mindet "megbabonázom" egyiket sem én keresem, ők jönnek utánam(a barátnőjük mellett), aztán mikor összejövünk, akkor hirtelen megfutamodnak, és a volt barátnőjükhöz mennek vissza, akik nemis szépek, és a stilusuk is elég rossz, mások szerint is, a barátaim nemértik mi velem a gondd, nemértik h ezek a fiuk miért épp a volt bnőjüket választják újra, mikor én jobbvagyok és kedvesebb is, nem olyan vagyok mint a többi lány, erkölcsileg minden rendben velem, nem iszok nem dohányzom stb... (és mellesleg én nemtartom magam szépnek

ha egy pasival kavargatok, v járunk, akkor olyan haamr tultudják tenni magukat rajtam, szinte néhány nap és elfelejtenek, elötte pedig igérnek fűt-fát meg h szeretnek, és mégis elfelejtenek, de a volt barátnőjük végett ezek a fiúk senvednek hónapokat, és mindent megtenni h visszakapják... ennyit érnék?


2009. aug. 9. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Akinek barátnője van vagy nemrég szakított attól hiába vársz csodákat. Ki kell fognod egy egyedülálló pasit. Ha olyan van hogy visszament a barátnőjéhez akkor nem veled van gond, hanem még mindig szerette. Én azt javasolnám, de nem kell rám hallgatni hogy idősebb legyen nálad a pasi, szerintem az általában jobb. A barátnőm 22 én 27vagyok.
2009. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az amúgy sem jó semmiképpen hogy valaki otthagyja a barátnőjét miattad mert Te szebb vagy. Gondold el ha mégjobban tetszik egy másik lány nálad is akkor ő lesz a következő barátnője?
2009. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak én fiú vagyok.. bár valószínűleg azért jártam így, mert buliban ismerkedtem eddig..
2009. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az is lehet, hogy kicsit könnyen adod magad, pl. első randin már csók.. és a fiú még beléd sem szeretett. Bocsi, ha tévedek..
2009. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem, nemadom magam könnyen.. nemrég vesztettem el a szüzességem is, udvarolt nekem egy pasi egy fél éve, aki elötte szakitott a bnőjével, megadott nekem mindent, aztán 2 hónap mulva elkezdett hanyagolni és visszament hozzá... ugyanez volt most is, lehet az a baj velem h nagyon tudok ragaszkodni... sosem éreztem még azt h valaki teljes szivéből szeretne és ha vitánk lenne v szakitanánk, akk keresnének még engem, és harcolnának értem... ugyérzem engem lehetetlen szeretni, és ez már annyira fáj, h úgyérzem talán jobb lenne gonosznak lenni, és szivtelennek, mert csak igylehet boldogulni ... :( no érzelem..:(:'(
2009. aug. 9. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak nem volt szerencséd eddig,és persze független pasit fogj inkább ha tudsz....el ne kese-

redj már, biztos hogy téged is fognak nagyon szeretni..csak találd meg azt a fiút.....nyugi

2009. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezaz..sosincs szerencsém..:( és mindig h bnős pasi e v független, a szívnek nemlehet parancsolni ... :( megszoktam már h beleszeretek vkibe és átejtenek..:( köszi mindenkinek a választ, kedvesek vagytok
2009. aug. 9. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában nem szoktam itt válaszokat írni, csak röhögök az emberek hülyeségein, de most kissé rám jött az írhatnék.


Szerintem veled az a baj, hogy túlságosan akarsz kötődni valakihez. Azt hiszem szívesen hallanád azt egy férfitól, hogy „ne menj el drágám, szükségem van rád”, vagy „nélküled nem ér semmit az életem”, stb. Számodra egy pasi amolyan támasz szerűség lenne (javíts ki ha tévedek), aki kötődik is hozzád. Nos röviden: ez így nem jó. Sok pszichológia könyvet nem olvastam, de van egy, amit bátran tudok ajánlani ez Erich Fromm: A szeretet művészete. Van benne egy jellemző mondat: aki úgy érzi, hogy nem szereti senki, az csak nem meri bevallani, hogy ő maga képtelen a szeretetre. Mind egy nem akarom túl szakmaira venni a figurát, mert valószínűleg az csak nekem izgalmas.


Jó tanácsnak azt tudnám mondani, hogy a csalódásokból tanulj, és ne legyél kétségbe esett. Vannak kétségbe esetten párt kereső lányok, na én speciel az ilyeneket nagyon messze elkerülöm. Van aki kétségbe esésében eldönti, hogy márpedig minden férfi szemét, csak kihasználni akarják az embert. Ezért ők bár szeretnének egy igazi szereteten alapuló kapcsolatot, de nem tudnak kialakítani ilyet, mert eleve elítélik az embereket. Van aki egyszerűen gonosz lesz az emberekkel, mert ilyenkor azt érzi, hogy ő az erősebb, és ha ő bánt valakit, akkor őt nem bánthatja senki. Ilyenkor persze van egyfajta jóleső győzelem-érzés, de ennek is örök magába zártság a vége. Igazából szívesen beszélnék veled még erről, mert azt látom, hogy nem vagy menthetetlen, szóval ha gondolod tudsz nekem írni.

2009. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy, sok igazság van abban amit mondasz, tényleg kötödni akarok valakihez, talán tul görcsösen is keresem a szerelmet, és mihelyst aztérzem megtalál, akkor valahogyan átfordulok, és mindent elrontok, egyszerüen megérzem h semmi jó nemfog kisülni az egészből és ez igy is történik, bolondnak néznek ha rákérdek arra mit megérzek, de mindig ráérzek arra mi az igazság (pl a pasi a volt nőjét szereti), mi zajlik éppen, csak a másik fél ezt sosem látja be, utólag én meg mindig észreveszem h hát megint igazam volt.. mindig félek az érzéstől, és h átvágnak, mert sok csalódás ért már, és ugyérzem a kiszivem nembir ki több fájdalmat, hiába fiatal vagyok...vagy épp azért mert bebeszélem magamnak a pesszimizmust, h márpediglen a rossz megfog történni, és megis történik, v egyszerüen tényleg csak a rosszakat fogom ki, vagy lehet azért csalódok egyszer, h egyszer boldog lehessek ... ha épp szerelmes vok (egy év 70%ában ált azvok) akkor ezek kezdeti szerelmek, majd reménytelenné fajulnak énmeg szenvedek és kifordulok önmagamból.. a maradék 30%ban mikor épp nem tetszik senki, akkor kiegyensulyozott vidám lány vagyok, jobb lenne ha nemérdekelne már engem senki sem, elfelejtenék mindent, olyan mintha átok ülne rajtam, bár lehet viccesen hangzik...
2009. aug. 9. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írtam az előző választ. Az az igazság, hogy lenne mit írjak neked, de most kissé idő híján vagyok. Szóval légyszi írj nekem privátban valami elérhetőséget ahova majd írhatok neked (az inkognitódat nem kell feladnod).
2009. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!