Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért nem tud szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem tud szeretni senki?

Figyelt kérdés
Minden pasi egy szó nélkül eltűnik az életemből 1-2 hónap után. L/24
2013. máj. 8. 09:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi előzménye annak hogy csak így otthagynak, mert nem veszekedtem eddig még egy pasimmal sem.
2013. máj. 8. 10:50
 12/21 anonim ***** válasza:

Mert nem tudnak értékelni, rossz pasikat fogtál ki. Legyél határozottabb, ne rendeld magad alá a férfiaknak, szorongasd meg őket néha, ha éppen azt érdemlik, és csak akkor tárd ki a szíved, lelked ha biztos vagy benne, hogy érdemes rá a másik.


A bunkó válaszolókkal meg ne törődj, csak arról adtak bizonyságot, hogy nagy valószínűséggel feleannyit sem érnek, mint te.

2013. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, randizzunk és megmondom mi a para veled!
2013. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Nem feküdtem le senkivel még. Amikor az eddigi pasijaimmal amikor ismerkedtem kedvesnek tűntek a számomra. De egy idő után leléptek minden szó nélkül, nem hívtak fel, nem kerestek. Amikor én hívtam őket telefonon fel se vették direkt a telefont."


Amikor ismerkedsz a fiúval nem azt célszerű figyelni, hogy veled kedves e. Meg akar dugni, persze, hogy kedves. Azt kell figyelni, hogy bárki mással milyen. Tisztelettudó a tanárokkal? Nem alázza meg a gyengéket? Nem szólogat be másoknak? Ugyanis, így lehet kiszűrni a tahókat. Ha a srác csak veled kedves, akkor ne várj a kapcsolattól sokat!

2013. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ó és szerintem azért lettél dobva, mert nagy eséllyel csak szexre kellettél nekik, azt meg ugye nem kaptak és feladták. Szóvel ezért nem kell elkeseredni. Tudod mit vesztettél? Pár bunkót semmi többet.
2013. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Majd én szeretlek, rendben? :)
2013. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert talán rendes lány vagy.
2013. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Biztosan van benned valami, ami nem tartja melletted a pasikat. Egy kis önvizsgálattal ki lehetne deríteni, és változtatni a dolgon.
2013. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát ha 24 évesen még szűz vagy, ott nagy a baj:) Veled van a baj akkor.
2013. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Akkor csak én lennék a hibás? Én csak egy normális párkapcsolatot szeretnék. Mindent megtettem hogy az eddigi kapcsolataim működjenek, de sajnos nem működtek, mert ők nem voltak belém szerelmesek.
2013. máj. 12. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!