Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még midnig szeretem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még midnig szeretem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek.Egy éve és kb. 2 hónapja szakitottunk a volt barátommal,de még mindig sokszor eszembe jut és úgy érzem szeretem még.Szakitás után nehéz volt nekem,de aztán elfelejtettem.Mostanába pedig mindig eszembe jut,sokat gondolok rá..Jelenleg is párkapcsolatban vagyok,de őt nem szeretem annyira,mint ahogy a volt barátom szerettem.Nem akarom a mostanit megbántani,és inkább magamnak sem vallom be,de nagyon nehéz.Hiányzik.Ő volt az első igazi,és nem tudom mit tegyek.Álmodok is vele mostanában többször is..
2013. máj. 6. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező! Bizony elég nehéz :( De majd túl leszünk ezen is!


Ugyanígy jártam kedves utolsó, tök jól eldumáltunk és mondta hogy szeret meg hiányzom de mégse jön vissza hozzám nem értem a férfiakat.

2013. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

És még mi nők vagyunk a komplikáltak..

Engem a volt barátom levegőnek néz.Multkor veszekedtünk.Nem tudom,hogy ez csak álca,vagy már tényleg ennyire semmit sem jelentek neki..

De sok sikert kivánok,remélem rendbe jönnek a dolgaitok.

2013. máj. 6. 18:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert a pasid kiszagolta, hogy kapcsolatfüggő vagy? A környezetednek akarod mutogatni a kapcsolatodat? Vagy minek vagy most a csókáddal, ha a régit szereted?


Ezt mi férfiak nem szeretjük.

2013. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsokatfüggő,a volt pasim után nem volt senkim,egészen mostanáig.Ha az lennék,rá akár hetekre,vagy hónapokra lett volna valakim,de nem volt egészen iDáig.Azthittem,hogy már nem érzek iránta semmit,és ugy tünkt jobban kedvelem a mostanit.De nem igyvan,és nem tudom mit tegyek.
2013. máj. 6. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!