Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ne jó ez már így. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ne jó ez már így. Mit tegyek ha én Őt szeretem ő pedig mást?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel beszélgetek már régóta és nagyon megszerettem.. mindennap látom szinte és nagyon rossz.. de neki volt régebben egy kapcsolata és ő még mindig azt a bizonyos lányt szereti ( a lány nem szereti viszont mert van pasija) és ezért minden este úgy alszok el, hogy sírok.. és depis hangulatom van állandóan ez miatt.. nagyon fáj hogy nem lehet az enyém mert én tényleg nagyon megszerettem sőt imádom. De az a fura,hogy nagyon kedves volt velem olyan volt mintha akarna valamit sőt.. és akkor egyszer csak kiöntötte a szívét,hogy mennyire szereti azt a másikat.. Tudtok mondani tippet? Nem akarok már élni se..
2013. máj. 6. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kamaszkori szerelem. :) Majd kinövöd. Nem kell ezért eldobni az életet. Szerintem, ha nem tudsz ezzel megbékélni, hogy nem lehet a tiéd, és mivel írod, hogy mást szeret, lehet, hogy kerülnöd kéne, hogy ne érjen minden nap inger általa. Meg kellene ismerned más fiúkat is, nem csak egy emberrel lehet jól érezni magad.
2013. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De velem még sosem volt ilyen..hogy valakihez ennyire kötődöm és nagyon rossz..:/ nemtudom kerülni az a baj..:|
2013. máj. 6. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Nagyon szeretek egy fiút már 1,5 éve, minden nap sokat gondolok rá, nem bírom elfelejteni. Neki pedig a barátnőm kellene (de a bnőmnek meg van barátja) :(

Az tényleg kicsit segít ha nem látom, de nem sokat. Remélem majd elmúlik :(

2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :D Mondd meg neki mit érzel, különben nem fog téged választani sosem, ha nem tud róla! Húzd meg a ravaszt, szerintem.
2013. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azzal a másik lánnyal volt már kapcsolata?Vagy csak simán őt akarja?A másik lány(akit ő szeret) nem mutat érdeklődést a kiszemelted iránt?
2013. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,pontositok a kérdésemen :D : Milyen hosszú idejig volt aval a másik lánnyal és mikor szakitottak? Mert ha nem rég,akkor még elmulhat a szerelme iránta..
2013. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miert nem tudod kerulni?Ha nem szeretned latni,nem mesz oda ahol o van..
2013. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nemt udom mennyi ideig voltak együtt de tudom hogy elég komoly volt a kapcsolat.Nem úgy néz ki mintha múlana a fiúnál.. a lány pedig a mostani barátját szereti
2013. máj. 6. 15:57
 9/15 A kérdező kommentje:
de hogyan mondjam el neki? így elég nehéz hogy közben ott van a háttérben a másik csaj
2013. máj. 6. 15:59
 10/15 A kérdező kommentje:
nem tudom elkerülni mert ugyanazok a barátaink és együtt szoktunk hétvégenként elmenni erre arra és akkor ő is ott van
2013. máj. 6. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!