Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még midnig szeretem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még midnig szeretem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek.Egy éve és kb. 2 hónapja szakitottunk a volt barátommal,de még mindig sokszor eszembe jut és úgy érzem szeretem még.Szakitás után nehéz volt nekem,de aztán elfelejtettem.Mostanába pedig mindig eszembe jut,sokat gondolok rá..Jelenleg is párkapcsolatban vagyok,de őt nem szeretem annyira,mint ahogy a volt barátom szerettem.Nem akarom a mostanit megbántani,és inkább magamnak sem vallom be,de nagyon nehéz.Hiányzik.Ő volt az első igazi,és nem tudom mit tegyek.Álmodok is vele mostanában többször is..
2013. máj. 6. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem túl korrekt dolog, hogy a mostanit becsapod és ámítod azzal, hogy szerelmes vagy belé ...! :/

Valamint magadnak is csak fájdalmat okozol ezzel!

2013. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Hátha rájövök! X)
2013. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Pontosan ebben a helyzetben vagyok én is, de mi csak 2 hónapja szakítottunk. Miért szakítottatok?
2013. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem korrekt senkivel szemben,de nemtudok mit tenni... :/

Azért,mert már nem működött,elavult a kapcsolat a vége fele..

2013. máj. 6. 15:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne,ha őszinte lennél magadhoz és a mostani barátodhoz is.Így nem leszel boldog.
2013. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen,igen..ez sajnos ugy van hogy az ember életében egyetlen egy igazi szerelem van,ez tény.De ez még nem jelenti azt hogy nem lehetsz szerelmes,és nem boldog :) Ha még gondolsz régi párodra,egyértelmű fontos még neked,másiknak meg sajnos az idejét húzod.Úgy lenne korrekt,hogy akkor neki is megadod az esélyt arra,hogy párt találjon,ha ez nem megy,mert te nem vagy belé szerelmes.


Ugyancsak az is baj,hogy ezzel a belefásultunk dolog sokszor az ok a szakításra..Gyerekek,ha nem távban vagytok minden megoldható némi kommunikációval,mi miért hűlt ki akkor,mi lehe ta baj,mit tudtok tenni érte,vagy csak bizonygatni másiknak,mennyire szereti..nem kell nagy dolgokra gondolni :) Hiszen szerintem egy régi commondorenak is nagyobb az értéke (ami még müködik) mint egy hiperszuper 4 magos gép..bár kicsit hülye példa,de na :) Mindenesetre azért sok szerencsét kivánok neked,és boldogságot,hátha... :)


19F

2013. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,l igaz, engem fél éve hagytak ott. Azóta lett egy új kapcsolatom, alig egy hónapos, mert azt hittem, túl vagyok rajta. Az első két hét még rendben is volt. De rá kellett jönnöm, és magamnak is gyűlölöm bevallani, hogy az volt barátomat szeret, még hozzá nagyon. Én is vele álmodok, ha rágondolok, összeszorul a szívem, könnybe lábad a szemem.

Nem tudok mit mondani, mert én is tanácstalan vagyok...

2013. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a klubhoz. Nem tudom mi tevő legyek 24/L
2013. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Üdv mindekinek a klubban!Reménytelen helyzet ..
2013. máj. 6. 17:45
 10/14 Nacui ***** válasza:
Szintén. 7 hónap, igaz csak 1 hete szakított kb, de a legelső volt mindenben! Minden nap úgy vagyok vele hogy már túl léptem rajta még is mikor eszembe jut és jönnek az emlékek.. mindenki bíztat, hogy fogom még látni, de már azt mondta hagyjuk egymást egy ideig hol ott valamelyik nap még tök jól elhülyültünk.
2013. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!