Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira szeretem

Figyelt kérdés
barátom már 2-3 hete szakított velem, de én még azóta is nagyon szeretem, a kapcsolatunkat én rontottam el a sok veszekedéssel.. én meg akartam beszélni de ő már nem.. pedig ezt még megtudtuk volna oldani, de inkább szakított.. azóta se keres, de nekem nagyon hiányzik, de mielött szakítottunk akkor is én könyörögtem neki hogy beszéljük meg, és ne haragudjon, és nem merek neki újra írni.. legalább a méltóságom maradjon meg, meg egyre jobban úgy látom hogy ő nem is szeretett.. legalábbis utána már nem..:'( és tökre kivagyok.. még mindig mindenhol ő a háttérképem, és mindenkiben őt keresem.. nagyon hiányzik:(((((((((((((((((((( hogyan felejtsem el??nagyon rossz így
2013. máj. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
szarügy :D
2013. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ricko87 válasza:

Menj emberek közé, barátok, buli szórakozás... lehet sikerül megismerkedni mással ;)

Csak így tudod elvonni a figyelmedet és idővel ez majd elmúlik.

2013. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Buborék Fejü ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Mostmár hisztizhetsz tét nélkül :D
2013. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán először vedd le a háttérképeket.................. -.-


Amúgy 2-3 hét az SEMMI. Bőgj még pár hetet, de azért közben sem árt összeszedned magad, nem dőlt össze a világ! Nem tudsz semmi extrát tenni, idő kell. Alap. -.-

2013. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ez így... Ez jellemformáló. Tanulj belőle, épülj, erősödj, fejlődj stb. Válj jobb emberré, jobb társsá, ennél többet és jobbat nem tehetsz, kevesebbet meg nem érdemes (és nem is válna előnyödre).
2013. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ugyan ez a helyzet nálam is csak fordítva.. a barátom folyamatosan veszekszik velem, cseszeget, szítja a vitákat hogy én nem szeretem, nem foglalkozom vele.. elegem lett ebből és betelt a pohár. Ha van olyan dolog egy kapcsolatban ami kiábrándító, ez az.. megértem a párodat, nekem sincs kedvem már megbeszélni.. pedig szerettem , csak ő ezt nem mindig vette észre.. Elüldözted magadtól, és szerintem jobban teszed ha békén hagyod egy időre. ez a helyzet.. sajnálom..:( ne keresd, mert attól csak rosszabb lesz..
2013. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!