Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megharagudnátok ezért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok ezért? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

A barátom a vizsgaidőszak közeledtével most kicsit korlátozza a találkozásainkat, amit én meg is értek, sokat kell tanulnia, stb.

Én kollégiumban lakom, van két szobatársam, ő meg a szüleivel, és az apja nem engedi, hogy nála aludjak, ezt is megértem, nem haragszom érte. Viszont most a hétvégén szobatársnőim elmentek Londonba, csak hétfő este jönnek vissza, addig meg végre itt lenne a ritka lehetőség, hogy ő itt aludjon, ami tök jó lenne, mert együtt is lennénk, plusz időt se lopnék tőle a tanulásából.

Ő természetesen nemet mondott, a tanulásra hivatkozva. Rendben, legyen. De a mai napon egyáltalán, egy betűt nem tanult, inkább takarított. Persze, jó dolog az, meg kell, de nem fogom fel, hogyan lehet a takarítás fontosabb (pláne egész nap, amikor az olyan fontos tanulása elől elveszi az összes időt), a velem töltött időnél (amit megjegyzem úgy intéztünk volna, hogy előtte-utána bőven legyen lehetősége/ideje tanulni)?

Igazából, annyira nem haragszom ezért, csak erősen megbántva érzem magam. Főleg azért, mert ő nem látja így a dolgokat, egyáltalán nem érti, ez nekem miért esik rosszul és egyáltalán nem is akarja megérteni, hiába mondtam el neki ugyanezt. Még csak bocsánatot se kér, vagy nem mondja, hogy oké, végülis igazam van, ha képes egy egész napot elpazarolni holmi takarításra, akkor egy nálam töltött éjszaka (amire hangsúlyozom NAGYON ritkán van lehetőség) is beleférne... De nem.

Általában tudom, hogy mikor reagálom túl a dolgokat, és most egyáltalán nem érzem így. Teljesen higgadtan, normális hangnemben mondtam neki, ismételgettem, hogy miért is érzem magam megbántva, de csak jött, hogy már megint hülyeségeken akadok fel, és vitázok vele mindenért...

Ti ezért megharagudnátok? Én igyekszem jól viselni a helyzetet, próbálom megérteni és alkalmazkodni hozzá, de ez elég nehéz, ha ő ilyen nyíltan tesz rám. Vagy ti ezt másképp látjátok?


Köszönöm mindazoknak, akik ezt végigolvasták! És azoknak is, akik építő jellegű hozzászólással tudnak szolgálni.


2013. máj. 4. 23:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ide a duma!!!! VIZSGAIDŐSZAK. PONT. Igen, néha meg takarítani is kell. Hidd el, ha te még nem vagy felsőoktatásban, vagy ha te nem úgy viszonyulsz a vizsgaidőszakhoz, mint mi, akkor te ezt nem értheted! Vizsgaidőszakban hagyd békén. Én lány vagyok, de ha ugyan ez lenne a helyzet, csak a pasim bármilyen megjegyzést is tenne arra h nem talizunk, vagy h takarítani merek (a baromi kicsi szabadidőmban) akkor, kb semmibe venném a dolgot, mert hidd el van elég stressz enélkül is!!

A vizsgaidőszakot nem mindenki veszi komolyan, de van aki nagyon bele tud őrülni. Hagyd békén. Már elmondtad amit tudnia kell, most had legyen túl ezen.

2013. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Egyirányú alagút ***** válasza:
Mikor találkoztatok utoljára, személyesen? (nem telefon, fb, ilyenek)
2013. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk színházban.. mondom, nem is ezen akadok fel, most akarja hirtelen csökkenteni a találkozásainkat, amit én fel is fogok, el is fogadom, nem szólok egy szót se. de ez zavar, hogy egy teljes napot elpazarol takarításra (a tanulás helyett), viszont itt aludni, nálam, velem (amúgy is tanulásmentes időben) már nem hajlandó...
2013. máj. 5. 00:09
 14/23 anonim ***** válasza:

vizsgaidőszak előtt vannak zh és sok minden más is

Te hány éves vagy?

szóval ebből jó lenne nem csinálnál gondot, ne Te akard a napját beosztani, lehet tovább is aludt, hagyjad élni, rendszerezi a dolgokat,

kegyél türelmes N

2013. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Basszus vmikor takarítani is kell! Ha nem épp a te napodon, akkor máskor, ne akadj már ki ezen!!!
2013. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék, lehet, hogy egyedül akart lenni és a takarítással próbálta kicsit az agyát kikapcsolni. Vizsgaidőszakban valóban kicsit meghülyülnek az emberek. Viszont ha ennyire ritkán lehettek együtt, én az ő helyében veled lettem volna, főleg ha a tanulás is megoldott.
2013. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem azért nem akarunk csajozni vizsgaidőszakban (legalábbis én nem) mert éppen akkor tanulunk és nem érünk rá hanem azért mert még véletlenül sem akarom, hogy az agyam más felé kalandozzon azt meg végképp nem, hogy az érzelmeim befolyásolják a tanulást. Ha ezt nem tudod megérteni akkor hagyd ott, mert képtelen vagy neki segíteni a tanulásban.
2013. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17+ és a takarítást sem azért csinálta mert nem volt jobb dolga. Lehet, hogy azért takarított mert nem tud koncentrálni ha piszkos a környezete. Lehet, hogy csak ki akarta kapcsolni az agyát stb.
2013. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Szerintem, mivel van még pár hét a vizsgaidőszakig, igazán szánhatott volna rád időt. Én biztos besértődnék, mert ez bunkóság. A porszívó megvár, de az elvesztegetett időt, amit együtt tölthettetek volna, azt nem lehet kárpótolni.
2013. máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, de azt mondom igazad van kérdező. Jól érzed. Egy ott alvást igazán rádszánhatott volna.

Nem olyan kemény ám a felsőoktatás, csak annak, aki buta.


Pláne a nők azok, akik magolnak (mást se tudnak), aztán meg nem mennek vele semmire, mert semmihez nem értenek. De a srácok se semmik. Kipuskázzák. Nekik az a tanulás, meg készülődés, hogy fénymásolják(!) a puskát.


Ennyit erről. Az meg no comment, hogy egy felsőoktatásba járó fiúnak (mivel nem férfi) megtiltja az apja, hogy nála aludjon a barátnője. Gondolom nem pazarolnád a vizet, meg nem zabálnád végig a megyét. Szóval a rezsin meg se látszana, hogy ott vagy pár éjszakát.

2013. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!