Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exnek melyik a rosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exnek melyik a rosszabb, ha lát vagy nem lát téged hosszú-hosszú ideig?

Figyelt kérdés
Melyiknél érezhetőbb jobban a hiány érzet,ha lát az útcán sétalva és már csak idegenként szemlélhet, vagy ha huzamosabb ideig semmit nem tud rólad.az utóbbinál talán könnyebben felejt el?
2013. máj. 4. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret akkor pont sz@rik az egészre. Amennyiben érez irántad valamitakkor ha lát rosszabb
2013. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lát,nem keresed,nem tud rólad semmit,az a jobb,ha vége,akkor vége! Én még köszönni sem köszönök az utcán,ha látom, számomra egy idegen ember lett,és ez a legjobb!
2013. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha még érez valamit és folyton látnia kell

ha nem lát, szép lassan elfelejt

2013. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lát, nem beszélhet veled, az a rosszabb. Ha lát ill. beszél veled akkor egy idő után barátivá válik a kapcsolat.
2013. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Illusi0n ***** válasza:

Barátivá? :D Vagy nem :D Szerintem nem létezik barátság ex és ex között :D Nem is normális: együtt lenni valakivel, szexelni, élni...aztán meg barátság? Eleinte a "remény" marad valakiben, hogy talán még folytathatjuk együtt...de ha a másik nem akarja, akkor az nem barátság, hanem vergődés :D


Ha valakivel szakítasz, és nem akarsz tőle semmit: felejtsd el, move on! Semmi közötök nem lesz többé egymáshoz.

Nem tudsz "semleges" maradni haverként sem (emlékek, érzések, harag...), a másik véglet, hogy j legyünk barátok, de igazából nem érdekel a másik (felszínes lesz), arra sincs senkinek szüksége...

2013. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5 "Barátivá? :D Vagy nem :D Szerintem nem létezik barátság ex és ex között :D "


Létezik.


A másik fele meg ahol sok-sok év van a háttérbe (akár van gyerek, akár nincs) ott meg szinte mindig barátivá válik a volt kapcsolat.

Csak az ostoba buta ember hiszi azt, hogy ha megtagadja a multját(lásd itt a valamelyik hozzászólót)az a helyes. A mult hozzátartozik egy emberhez. Valaki felnőtt, valaki ovis szintjén sem áll.

2013. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os!

Ahol gyerek van, az esetek többségében sem válik mindig barátivá,ne mondj hülyeségeket legalább! Lehet Neked sikerült,akkor örülj neki,az,hogy a múltadhoz tartozik,az egy dolog,de ettől függetlenül,nem kell ápolni,meg barátkozni! Minek?? Van értelme,onnantól egy idegen,semmi közötök egymáshoz,nem beszélve arról,hogy egy új kapcsolatban melyik fél nézi jó szemmel,hogy a volt pasim/csajom, nekem a jó barátom,meg összejárunk,találkozunk stb... mutass ilyet!

2013. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Illusi0n ***** válasza:

Én nem vitatkozom. Sok exemmel nagyon jó viszonyban váltam el :) Megadatott, hogy továbbra is kontaktba maradjunk. Több éven át. Vagy utólag kiderült, hogy még kellenék, vagy "semlegessé" vált a dolog.

Nem érzem magam ovisnak. :)Én is normális voltam Velük, Ők is velem (soha nem haraggal váltunk el). De így alakult.

Ettől függetlenül nem tagadom meg a múltam, ha találkozunk, köszönök, de ennyi :)

2013. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, másrészt az "Útcán" szót a telefon miatt vétettem el :) Helyesen:után

Mondjuk ennél nagyobb problémám is van :D

2013. máj. 4. 11:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt könnyebb elfelejtenem az exet, ha nem láttam, nem tudtam róla semmit minden kapcsolatot megszakitottunk. Amikor már nem fájt látni akkor tudtam, hogy túlléptem rajta. Utána már tudtunk pár szót váltani is normális ismerősök módjára. Nem fordulok el ha meglátom.
2013. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!