Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal lassan 2 éve, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal lassan 2 éve, hogy eggyütt vagyunk, és most megütött. (Hosszú, többi lent)?

Figyelt kérdés
Elvoltunk szórakozni és én néztem a műsort. ( délután kb 4-5 órakor ) Megivott pár sört, és elment cigarettáért egy haverjával. Ekor még nem gondoltam semmi rosszra...Majd 2 óra múlva se jöttek vissza, akkor már nagyon aggódtam. Telefont nem vették fel. Erre vissza tántorgott a haverja, hogy valahol arra van a városba tök részegen. Elindultam, hogy megkeressem, volt vagy 21 óra mire megtaláltam az egyik kocsmába.( elég nagy város )Mondtam neki, hogy menjünk szépen haza és szégyelje magát. Elindultunk, erre egy sötét utcában összehordott minden féle k.vának, és sok minden mást mondott, de nem részletezném a csúnya szavakat... meg, hogy én hova tüntem el és megvert. Felrepedt a szám 2 helyen és van egy folt az arcomon és a nyakamat is megütötte, szóval nem "csak" megpofozott...Soha nem ütött meg még egy rossz hangos szót sem szólt nekem. Nem is értem mi történt vele. Berugni se láttam még soha! Haza vittem, másnap nem emlékezett semmire...könyörgött, hogy ne hagyjam el, és,hogy többet nem iszik...én megfogadtam, hogyha csak egy pohár sört is mer inni már el is megyek albérletbe. Nagyon szeretem...de ezt nem tűröm el és nem tudom, mi van. Ez lenne az igazi énje??? Az alkohol teheti az embert ilyenné??? ( én nem iszok, ezért ne tudom ) Késöbb csak még rosszabb lesz??? Teljesen kivagyok borulva. :(
2013. máj. 4. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Aki egyszer megüt, megfog máskor is! Ez örök igazság...
2013. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ez az igazi énje! Hagyd ott, jobb nem lesz. Ráadásul ha együtt maradsz vele, akkor majd azt hiszi többször is megteheti, mert máskor is az lesz, hogy "légyszives, nem akartam, részeg voltam, ne hagyj el"...
2013. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Eddig tartott a felhőtlen love és most előjött benne a rejtett agresszió. Elgondolkodnék a helyedben. Az a gond, hogy általában csak rosszabbak lesznek ezek. Beszéljétek meg ezt, bár attól tartok ha ilyeneket csinál, hogy eltűnik órákra, nem vagy fontos neki. Basszus én örülnék ha ilyen barátnőm lenne. Igazságtalan az élet.
2013. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Buborék Fejü ***** válasza:
100%
Vágd pofán egy féltéglával. Az ital sem mentség, hogy egy pasi megüssön egy nöt
2013. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Így van, sajnos. Volt egy ismerősöm, aki szintén pokolian szerelmes volt a párjába. A srác (valahányszor ivott), megverte a csajt. De nem akárhogy. Orra eltört, stb. Tudod milyen ronda az arc, ha az orrod eltörik? Pff.. tiszta lila volt mind a 2 szeme alatt szerencsétlennek. Mondtuk, hogy legyen lapát. De makacskodott, mert h szereti, és a srác is szereti, csak részeg volt. Megint, és megint, és megint.. Végül nekünk kellett közbeavatkozni, mert a csaj soha nem hagyta volna el, a srác pedig továbbra is ivott..
2013. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

hát talán 1 esélyt adhatsz neki,de viszont lehet hogy legközelebb sz.arrá ver

nehéz döntés előtt vagy ,mert lehet hogy csak évek múlva bújik elő az igazi énje és akkor meg már késő lesz

2013. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Semmi biztosítékod nincs arra, hogy máskor nem fog előfordulni a részegség és a tetlegesség. Ha két év után így bánik veled, akkor mi lesz évekkel késöbb? Én azért ezen is erősen elgondolkodnék a helyedben!

F.

2013. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szabadulj meg tőle. Ok, hogy 2 évig nem volt semmi gond, de ez akkor is tűrhetetlen. Sajnos van egy olyan érzésem, hogy a jövőben is rajtad vezetné le a feszültséget.
2013. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Ha a 2 év alatt még egyszer sem tapasztaltál nála efféle magatartást, akkor nagyon valószínű, hogy az alkohol hozta ki ezt belőle. Nemrég velem is megtörtént majdnem ugyanez a sztori. Csak engem a barátom nem intézett ilyen csúnyán el. Kaptam volna egy ütést, de kivédtem és ennyi. Én is alaposan elgondolkodtam rajta, hogy most hogy is van ez? Én is hallottam már a "aki egyszer megüt, meg fog máskor is" jellegű dolgot, de nem értek vele egyet. Azt is szokás mondani, ha valaki egyszer hűtlen, az lesz máskor is. Saját tapasztalatból tudom, hogy nem. Voltam már hűtlen, tudom milyen következményekkel jár és biztosan tudom, hogy nem tenném meg újra.

Ha tényleg szereted ezt a srácot adj neki még egy esélyt.

2013. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 acelsziv ***** válasza:

Nálam az alkohol nem mentő, hanem súlyosbító körülmény...

Minek iszik, ha nem bírja?

És, igen. Ha így be tud rúgni, akkor nem ismeri a mértéket és, ha részegen ilyen, akkor menekülj, amíg lehet.

Mert legközelebb is meg fogja tenni, talán még brutálisabban.

2013. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!