Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal lassan 2 éve, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal lassan 2 éve, hogy eggyütt vagyunk, és most megütött. (Hosszú, többi lent)?

Figyelt kérdés
Elvoltunk szórakozni és én néztem a műsort. ( délután kb 4-5 órakor ) Megivott pár sört, és elment cigarettáért egy haverjával. Ekor még nem gondoltam semmi rosszra...Majd 2 óra múlva se jöttek vissza, akkor már nagyon aggódtam. Telefont nem vették fel. Erre vissza tántorgott a haverja, hogy valahol arra van a városba tök részegen. Elindultam, hogy megkeressem, volt vagy 21 óra mire megtaláltam az egyik kocsmába.( elég nagy város )Mondtam neki, hogy menjünk szépen haza és szégyelje magát. Elindultunk, erre egy sötét utcában összehordott minden féle k.vának, és sok minden mást mondott, de nem részletezném a csúnya szavakat... meg, hogy én hova tüntem el és megvert. Felrepedt a szám 2 helyen és van egy folt az arcomon és a nyakamat is megütötte, szóval nem "csak" megpofozott...Soha nem ütött meg még egy rossz hangos szót sem szólt nekem. Nem is értem mi történt vele. Berugni se láttam még soha! Haza vittem, másnap nem emlékezett semmire...könyörgött, hogy ne hagyjam el, és,hogy többet nem iszik...én megfogadtam, hogyha csak egy pohár sört is mer inni már el is megyek albérletbe. Nagyon szeretem...de ezt nem tűröm el és nem tudom, mi van. Ez lenne az igazi énje??? Az alkohol teheti az embert ilyenné??? ( én nem iszok, ezért ne tudom ) Késöbb csak még rosszabb lesz??? Teljesen kivagyok borulva. :(
2013. máj. 4. 12:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

16-os. Én pont olyat keresek mint amit leirtál,de nem találok. :(

14-es voltam.

2013. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Én pont olyat keresek mint amit leirtál,de nem találok. :("


Én ilyen vagyok, de mindig megkapom, hogy nem vagyok elég férfias, pont ezekért a tulajdonságaimért. Mondjuk a vékony testalkatom és a kölyökképem sem javít sokat a helyzeten. :-D

Sajnos nem nagyon van az ilyen férfiakra igény.

2013. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A vékony testalkat az nálam sem nyerő. A " kölyökkép " az függ attól hogy milyen korhoz tartozik. A többi stimmel. :)
2013. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
Az alkohol ( most nem az alkoholistákra gondolok hanem az alkalmi ivókra) csak azt teszi agresszívvá, akiben ott rejtőzik az agresszivitás. Akiben a szikrája sincs, az legfeljebb hülyén viselkedik részegen, de ütni biztosan nem fog. Az én párom legutóbb egy esküvőn ivott kicsit többet, és bár nem emlékezett rá reggel hogy az egész éjszakát végigtáncolta (pedig utál táncolni) de hogy gorombáskodni, verekedni???? Ha megütne, biztos elhagynám. Sajnos a tágabb ismeretségi körömben van olyan nő aki hosszú évekig tűrte férje agresszív viselkedését, hitt az ígéreteknek, amikből persze nem lett semmi,a férj újra és újra ütött...Persze lehet, hogy ez csak egy alkalmi botlás volt a kérdező párjától, de erre nagyon kicsi az esély.
2013. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet. Meg volt benne a hajlam rá.

Az én párom is volt már mellettem párszor ittas, de velem ugyanolyan kedvesen bánt, mint mindig, sőt még jobban előhozta ezt az énjét.

Aki egyszer megteszi megteszi újra....tapasztalat :/

2013. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz valaki agresszív vadállat hogy EGYSZER ezt hozza ki belőle az alkohol. Nem egy amúgy GYÖNYÖRŰ ÉS NYUGODT családi èletet èlő férfit ismerek aki alkalmankènt sem fogyaszt alkoholt mert az ő szervezetére éppen másképp ( így ) hat. Ne keverjük a szezont a fazonnal...
2013. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

engem speciel marhára nem tudna érdekelni miért tette, és vajon mi váltotta ezt ki belőle. őszintén teszek rá! ha egy pasid megüt akkor abból a kapcsolatból ki kell lépni azonnal. különben pár év múlva már az lesz a következő kérdésed hogy megint megvert a férjed , megbocsáss e neki?


tapasztalatból beszélek. én csak 1 pofont kaptam egy régebbi kapcsolatomban 20 éves koromban. de már akkor is volt annyi eszem hogy kidobjam az ilyen pasit a francba miután visszaütöttem (reflexből). meg is döbbent rajta... azt hitte majd összehúzom magam... kis hülye...


a lényeg: ha nem akarsz vert nő lenni, sürgősen hagyd el.


én már férjnél vagyok, de ugyanúgy elhagynám a férjem ha egyszer is kezet merne rám emelni...még szerencse hogy ő nem ilyen.

.te amúgy is könnyebb helyzetben vagy, nem vagytok házasok, nincs gyerek, addig menekülj amíg könnyebben meg tudsz szabadulni tőle.

vagy ha nem teszed, később ne panaszkodj hogy megint és megint és megint megvert.


27/N

2013. máj. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Minek vagy együtt egy alkoholistával? Mert vagány?
2013. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a sok választ! Utolsónak üzenem, hogy nem alkoholistaként ismertem meg és pláne nem a "menősége" miatt jöttem össze vele... na, de azért köszi neked is :)
2013. máj. 6. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!