Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megharagudnátok ezért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok ezért? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

A barátom a vizsgaidőszak közeledtével most kicsit korlátozza a találkozásainkat, amit én meg is értek, sokat kell tanulnia, stb.

Én kollégiumban lakom, van két szobatársam, ő meg a szüleivel, és az apja nem engedi, hogy nála aludjak, ezt is megértem, nem haragszom érte. Viszont most a hétvégén szobatársnőim elmentek Londonba, csak hétfő este jönnek vissza, addig meg végre itt lenne a ritka lehetőség, hogy ő itt aludjon, ami tök jó lenne, mert együtt is lennénk, plusz időt se lopnék tőle a tanulásából.

Ő természetesen nemet mondott, a tanulásra hivatkozva. Rendben, legyen. De a mai napon egyáltalán, egy betűt nem tanult, inkább takarított. Persze, jó dolog az, meg kell, de nem fogom fel, hogyan lehet a takarítás fontosabb (pláne egész nap, amikor az olyan fontos tanulása elől elveszi az összes időt), a velem töltött időnél (amit megjegyzem úgy intéztünk volna, hogy előtte-utána bőven legyen lehetősége/ideje tanulni)?

Igazából, annyira nem haragszom ezért, csak erősen megbántva érzem magam. Főleg azért, mert ő nem látja így a dolgokat, egyáltalán nem érti, ez nekem miért esik rosszul és egyáltalán nem is akarja megérteni, hiába mondtam el neki ugyanezt. Még csak bocsánatot se kér, vagy nem mondja, hogy oké, végülis igazam van, ha képes egy egész napot elpazarolni holmi takarításra, akkor egy nálam töltött éjszaka (amire hangsúlyozom NAGYON ritkán van lehetőség) is beleférne... De nem.

Általában tudom, hogy mikor reagálom túl a dolgokat, és most egyáltalán nem érzem így. Teljesen higgadtan, normális hangnemben mondtam neki, ismételgettem, hogy miért is érzem magam megbántva, de csak jött, hogy már megint hülyeségeken akadok fel, és vitázok vele mindenért...

Ti ezért megharagudnátok? Én igyekszem jól viselni a helyzetet, próbálom megérteni és alkalmazkodni hozzá, de ez elég nehéz, ha ő ilyen nyíltan tesz rám. Vagy ti ezt másképp látjátok?


Köszönöm mindazoknak, akik ezt végigolvasták! És azoknak is, akik építő jellegű hozzászólással tudnak szolgálni.


2013. máj. 4. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellesz neki eléggé.
2013. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szóval, röviden összefoglalva: megharagudnátok azért, ha a barátotok inkább egész nap takarítana, mintsem nálatok aludjon?
2013. máj. 4. 23:46
 3/23 anonim ***** válasza:
vizsgaidöszakban mindenki meghülyül.. én a helyedben egy semleges idöben találnám ki ezt a programot és ha akkro is leráz akkor meg rádunt és dobd ki...
2013. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
az igaz, hogy nem szeret itt aludni, máskor is már táncolt el ez elől, és ez azért elég szomorú szerintem, mert annyira jó dolog vele elaludni meg felébredni, de annyira ritkán van rá lehetőségünk (mint említettem, két másik lánnyal lakom egy szobában, neki meg az apja nem engedi, hogy ott aludjak, rejtély, mi okból), hogy jó lenne minden alkalmat megragadni. És abból kiindulva, hogy van ideje egész napokat takarítgatni, akkor simán lenne ideje nálam is aludni, nem?
2013. máj. 4. 23:51
 5/23 anonim válasza:
A vizsgaidőszak fura dolgokat csinál az emberrel.:P De ez pl nekem is rosszul esne... Vizsgaidőszakon kívül milyen a kapcsolatotok? Mennyi ideje vagytok együtt?
2013. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A pasiknak néha szükségük van egy kis egyedüllétre. Főleg ilyen stresszes helyzetben, amikor vizsgaidőszak van. Szerintem egyáltalán ne haragudj rá, ha vége ennek az őrületnek, majd biztos nyugodtan együtt tudtok lenni.
2013. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Egyirányú alagút ***** válasza:
Mekkora a távolság? Esetleg este átmehetett volna, ha már egész nap a lakást sikálta, nem? Vagy most jön rá, hogy húúú, tanulni kellene éjjel?
2013. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Rosszul esne,de vizsgaidőszakban az ember nem teljesen ép.

2013. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lassan 5 hónapja leszünk együtt, még elég friss tehát a kapcsolat. De nem lakik messze tőlem, kb 40 perc (tömegközlekedéssel, persze). De nem az időhiányával volt a gond, nem AKART itt aludni, és ez az, ami engem egy kissé bánt...
2013. máj. 4. 23:56
 10/23 A kérdező kommentje:
de még el se kezdődtek a vizsgái, van még 3 hete addig... az meg nincs annyira közel, hogy idegbajt kapjon az ember tőle...
2013. máj. 4. 23:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!