Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány csak szexre kell egy pasinak, barátnőnek pedig nem?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom sajnos, hogy csak szexre tartanak jónak.

Összejöttem decemberben egy sráccal. Én azt hittem, mi együtt vagyunk, mármint egy pár, de 3 hó után derült ki, hogy igazából csak szexre kellettem, vagyis szexkapcsolat volt, de én annyira beleszerettem, hogy igazából ezt észre se vettem, pedig észrevehettem volna, hiszen például a kezemet nem fogta meg ha együtt mentünk az utcán, és közös programokat is csak pár alkalommal szerveztünk (a kapcsolat elején még minden héten többször eljártunk bulizni, iszogatni, sétálni, moziba, a 2. hónaptól már csak szex volt nála).

Szóval végül úgy kólintott fejbe a szomorú igazság, hogy egyik pillanatról a másikra, magyarázat nélkül "otthagyott". Vagyis egy nap még taliztunk, minden olyan volt, mint szokott, beszélgettünk, hülyéskedtünk, szex, hazakísért, aztán másnaptól pedig már nem írt, nem keresett, le se szart (december óta minden egyes nap beszéltünk face-en).

Ez volt kicsit több mint egy hónapja. Azóta heti kábé egyszer még rám szokott írni, de csak pár mondatot beszélünk. Legutóbb pedig szexre invitált, de visszautasítottam.

Azt hittem hamar túlleszek rajta, pár nap, max hét alatt, de még mindig rettentően fáj, főleg ha rám ír. És mivel legutóbb visszautasítottam, így gondolom többet nem keres.

Szóval úgy gondolom én csak arra kellek a pasiknak. Hogy nem látják bennem a társat, a párt.

Sok barátom van, és szeretni szokták a személyiségem és a társaságom és abban a szakmában amiben diplomát szereztem eléggé tájékozott is vagyok, sok mindenről szeretek és tudok beszélgetni (sportot és a politikát kivéve). nagyon megcsapta az önbecsülésem ez a dolog, és most úgy érzem SOHA SEnKInEK nEM LESZEK ÉS LEHETEK ELÉG jó :(

Mit tehetnék, hogy ne csak arra kelljek?

Ha beletörődöm és belemegyek a dologba, még jobban fogok sérülni lelkileg, ezt már most érzem, mert én csak érzelmekkel tudok szexelni.

Volt már valaki hasonló szituban? Lányok?

Pasik, ha egy lány csak szexre kell, ami mi az amit hiányolni szoktatok belőle?


2013. máj. 1. 16:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

azért az túlzás, de kösz a feltételezést :D

amúgy egy szexbomba is lehet jófej, vicces, jó társaság, kedves, nem értem ez a két dolog miért zárja ki egymást :/

2013. máj. 1. 21:30
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból igenis az jön le, hogy egy bomba nő vagy! :) És nem testileg értem, hanem kívül belül rendben vagy! :) Örülök, hogy "megismerhettelek". :D 22f
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

csalódás után természetes, hogy nem érzed, hogy holnaptól életed párával mentek a bahamákra...


Ne engedd, hogy ő vagy más visszarántson ebbe a kihasznált helyzetbe, szedd össze magad, aztán jöhet egy érdemesebb pali :-)

2013. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ekkora pofára esés után nem épp érzem magam bombanőnek, főleg mivel ő egy bombapali volt, és gondolom én kevés voltam neki...

nehéz összeszedni magam, mikor még ötpercenként eszembe jut a dolog.

gondolom nem mondok újat azzal, ha leírom hogy nekem ő kéne senki más :(

2013. máj. 3. 15:35
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát nem.


De egy dolgot mondanék, ami a barátnőm szóhasználatában is már megütötte a fülemet: "Túl kevés vagyok"


Egy embert nem lehet megmérni, hogy elég vagy nem elég, nem egy egzakt, mérhető valami ez. És pláne nem univerzális. Van, akinek tetszel, van, akinek kevésbé és ezek megeshetnek egy-egy 'bombapalival' is ugyanúgy, mint egy kevésbé bombával! Van, akivel összeilletek és van, akivel nem.


Nem te vagy kevés, csak nem találtál olyan embert, aki Megfelelő. Ez a pasi pedig éppen nem csak nem megfelelő, hanem egy TAHÓ. Ha beszélhetünk ilyesmiről, akkor ő az, aki nem elég jó Neked.


Pláne nincs összefüggésben az ő tahósága azzal, hogy mennyire vagy vonzó nő.


És a kedvemért ne fuss olyan pasi után, aki kihasznált! Köszi

2013. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia! velem is ugyanez volt. jóban voltam egy sráccal, sokat beszélgettünk évek óta sokat beszélgettünk és mikor szakított a barátnőjével, akkor rám hajtott, összeakart jönni velem, de 1 hónap után vissza ment az exéhez.. ez rosszul érintett, de ugyanúgy beszélgettünk ettől függetlenül. 3-4 hónap múlva megint szakítottak és újból megkörnyékezett, hogy mi lenne ha mi ketten..én belementem és azt hittem, hogy mi akkor most összejöttünk, együtt vagyunk. majd kb 3-4 hónap múlva kezdett fura lenni, meg egyre kevesebbet keresett. én rákérdeztem, hogy változott-e valami irányomban, miért keres kevesebbet, esetleg van-e másik lány?! és akkor mondta, hogy ő szingli és beszélget más lányokkal is, velem jól el van, aminek örül is, de csak ennyi. ettől a választól totál ki voltam, mert én ekkor már belezúgtam de nagyon.. és akkor én eltűntem 1-2 hónapra, nem válaszoltam az üzeneteire.. írogatott h ne tűnjek el, hiányzom neki, találkozzunk. újra elkezdtünk találkozgatni 2-3 hónapig, újra elkezdtem reménykedni a nagy nagy semmiben, de hát én szerelmes voltam.. aztán egyre többet veszekedtünk, mert én számonkértem egy két hazugságát, ami persze neki állt feljebb és mostanra le is törölt az ismerősei közül.. és nagyon fáj, amit tett velem. így utólag nem is értem miért mentem bele, miért szerettem bele..

Amúgy azóta mi van veled? van barátod?

2015. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tibi3226 válasza:
0%
Mert pinàn kivül màst nem tudtok adni
2015. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!