Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány csak szexre kell egy pasinak, barátnőnek pedig nem?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom sajnos, hogy csak szexre tartanak jónak.

Összejöttem decemberben egy sráccal. Én azt hittem, mi együtt vagyunk, mármint egy pár, de 3 hó után derült ki, hogy igazából csak szexre kellettem, vagyis szexkapcsolat volt, de én annyira beleszerettem, hogy igazából ezt észre se vettem, pedig észrevehettem volna, hiszen például a kezemet nem fogta meg ha együtt mentünk az utcán, és közös programokat is csak pár alkalommal szerveztünk (a kapcsolat elején még minden héten többször eljártunk bulizni, iszogatni, sétálni, moziba, a 2. hónaptól már csak szex volt nála).

Szóval végül úgy kólintott fejbe a szomorú igazság, hogy egyik pillanatról a másikra, magyarázat nélkül "otthagyott". Vagyis egy nap még taliztunk, minden olyan volt, mint szokott, beszélgettünk, hülyéskedtünk, szex, hazakísért, aztán másnaptól pedig már nem írt, nem keresett, le se szart (december óta minden egyes nap beszéltünk face-en).

Ez volt kicsit több mint egy hónapja. Azóta heti kábé egyszer még rám szokott írni, de csak pár mondatot beszélünk. Legutóbb pedig szexre invitált, de visszautasítottam.

Azt hittem hamar túlleszek rajta, pár nap, max hét alatt, de még mindig rettentően fáj, főleg ha rám ír. És mivel legutóbb visszautasítottam, így gondolom többet nem keres.

Szóval úgy gondolom én csak arra kellek a pasiknak. Hogy nem látják bennem a társat, a párt.

Sok barátom van, és szeretni szokták a személyiségem és a társaságom és abban a szakmában amiben diplomát szereztem eléggé tájékozott is vagyok, sok mindenről szeretek és tudok beszélgetni (sportot és a politikát kivéve). nagyon megcsapta az önbecsülésem ez a dolog, és most úgy érzem SOHA SEnKInEK nEM LESZEK ÉS LEHETEK ELÉG jó :(

Mit tehetnék, hogy ne csak arra kelljek?

Ha beletörődöm és belemegyek a dologba, még jobban fogok sérülni lelkileg, ezt már most érzem, mert én csak érzelmekkel tudok szexelni.

Volt már valaki hasonló szituban? Lányok?

Pasik, ha egy lány csak szexre kell, ami mi az amit hiányolni szoktatok belőle?


2013. máj. 1. 16:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és 23 vagyok
2013. máj. 1. 16:40
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kell csak szexre egy lány, ha ribanc, buta v defektes.
2013. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, azért mert most előfordult ilyen veled egyszer, akkor örök életedben ez lesz ?
2013. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igen, mivel ha egy pasi rámnyomult eddig akármikor, akkor csak szobára akart vinni.

három eddigi barátom közül vele feküdtem le először 22 évesen és mint utóbb kiderült nem is volt a barátom.

2013. máj. 1. 16:48
 5/17 anonim válasza:
Elnézést kérek a tapló helyett aki ott hagyot amennyiben igaz amit irtál jó társaság lehetsz így nem hiszem hogy csak szexre kellesz a legtöbb férfinak csak azoknak akik idióták és az önbecsülésüket vagy egójukat fényezik ezzel nagyon sok férfi inkább párkapcsolatot akar mint sem csak sexet csak széles körben kell szétnézni nem pedig egy irányba hanem körbe - körbe minden fele.
2013. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

többet nem láttak benned. Én olyan pasi vagyok, hogy amíg nem tud a belsőd megfogni, addig hozzád nem nyúlok! :\ (emiatt már párszor le"gyökér"eztek a haverok, mert ingyen lyukakat is löktem már el, de nekem még fontos az érzelem\belsőség)


Nem akarok veled összejönni, mert nem ismerlek, de a férfiakba vetett bizalmadat vissza állítom, ha szeretnéd! Priviben várom a reakciód. 22f

2013. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos van ilyen. Van úgy, hogy egy lány megtetszik egy srácnak, felizgatja, vonzónak találja szexuálisan, de nem az a típus, akivel hosszabb jövőt el tudna képzelni. Az egyik komoly kapcsolat, akár egy szolidabb lánnyal, aki mellett érzed azt, amit kell. A másik típust azért választod, hogy kielégítsd a vágyad, hogy jelen esetben a feléd irányuló vonzalmat mérsékelje, kielégítse.


Ez a felállás nem jelenti azt, hogy Téged senki más nem tekinthet barátnő-típusnak. Tudod az a baj, hogy ha egy lányt csak a szexért szednek össze, akkor az a lány el van könyvelve annak, ha csak a személyisége nem tudja megváltoztatni a srác előítéleteit, amíg az udvarol neki. Nehogy gondnak érezd azt, ami történt veled, van ilyen... az említett srác nem találta meg benned a barátnőt, ez csak annyit tesz, hogy nem vagytok egymásnak valók. Csak keress tovább és találsz majd nála ezerszer jobbat. :)) 19/F

2013. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a gond.


A srác nem tisztázta, hogy mi van, úgy tett, mint egy kezdő kapcsolatban, aztán aljas módon kihasznált.


Max annyi a hibád, hogy nem vetted észre időben, hogy milyen emberrel vagy együtt, de egyébként szerintem egy szerethető, jó nő vagy.


Ha egy lány nekem csak szexre kellene, akkor lenne bennem annyi egyenesség, hogy ezt a tudtára adjam az ELŐTT, hogy lefekszünk.

2013. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, igazából érdekes, hogy külső szemlélőként mennyivel jobban látjátok a helyzetet, mint én, aki benne van a szituban.

szóval igen, az a lényeg, hogy engem arra választott, hogy a testi vágyait kielégítse velem, de benne akkor nem alakult ki semmiféle kötődés az irányomba, szóval nem mozgattam meg benne semmit... ez azért fáj nagyon, mert én meg teljesen belezúgtam és kábé a felhők felett jártam 3 méterre mindig mikor együtt voltunk, meg úgy ballagtam haza, hogy de szerelmes vagyok :(

elég nehéz túllépni rajta, főleg úgy, hogy azért néha még ír, és olyankor elfog a reménykedés, hogy hátha megjavulhat a dolog...

egyelőre elképzelni se tudom hogy olyan pasival találkozzak, aki iránt érzek is valamit és ő is ugyanúgy tud érezni irántam. olyan lehetetlennek tűnik.

2013. máj. 1. 21:17
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
lehet csak egy tipikus szexbomba vagy, aki többre nemjó..:)
2013. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!