Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy úgy érzem, nincs olyan lány, akit igazán barátnőnek való lenne?

Figyelt kérdés

Nem túl egyszerű megfogalmazni a kérdésemet, lényegében arról van szó, hogy nincs olyan lány, akire belső értékek és jellem alapján azt tudnám mondani, hogy ideális barátnő lenne.


Lehetséges, hogy először magamban kéne tisztázni, hogy mit keresek, bár őszintén szólva én sem tudom. Szó sincs arról, hogy a saját nememhez vonzódnék, hiszen egy jó adottságokkal rendelkező lány látványára egyből beugrik, hogy rongyosra b@sznám. ( Elnézést a kifejezésért. :) ). De olyan lányt nem találok sehol, akiről el tudnám mondani, hogy belülről is rendben van. Csak azt tudom elmondani a lány ismerőseimről is, hogy bár barátnak tökéletesek és van köztük néhány igazán répázni való is, mindegyikben csak egy belülről átlagos jellemmel rendelkező lányt látok.


Nem hinném, hogy a környezetemmel van a hiba, sokkal inkább azt, hogy velem. Mi lehetne erre a megoldás?


16 / F


2010. jún. 13. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes. Úgysem találsz emberfeletti lényt.
2010. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
sok időd tölts velük , lesz kedvedre való
2010. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem ismered elég jól?
2010. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
senki sem igazán barátnőnek való :) Elég ha megkeresed a legjobb lehetőséget, és kihasználod.
2010. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2010. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lehet, mert nem ismersz engem ;)

18/L

2010. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pont ez a baj, a tökéletest próbálom keresni, pedig tisztában vagyok vele, hogy senki sem az. Az a baj, hogy minden lányt egyformának látok belülről.
2010. jún. 13. 23:09
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Talán ne arra menj hogy megbassz egy csajt. Jobban jársz szerintem ha inkább a szerelmet keresed.
2010. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül benned van a hiba. attól függ, milyen közösségekbe jársz, ahol lányokkal találkozol. pl. iskolai társaságokat ne tekintsd mérvadónak, mert ott nem a hozzád hasonló érdeklődésűek vannak, teljesen véletlenszerű kikkel találkozol. próbálj meg olyan közösségekbe járni, ahol hozzád hasonló emberek fordulnak meg, és ott nagyobb esélyed lesz olyan lányra bukkani, akiben meglátod a nagy Ő-t.
2010. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

akkor most mondd el szépen, hogy milyen belső tulajdonságokat vársz el egy lánytól!

:)

2010. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!