Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy úgy érzem, nincs olyan lány, akit igazán barátnőnek való lenne?

Figyelt kérdés

Nem túl egyszerű megfogalmazni a kérdésemet, lényegében arról van szó, hogy nincs olyan lány, akire belső értékek és jellem alapján azt tudnám mondani, hogy ideális barátnő lenne.


Lehetséges, hogy először magamban kéne tisztázni, hogy mit keresek, bár őszintén szólva én sem tudom. Szó sincs arról, hogy a saját nememhez vonzódnék, hiszen egy jó adottságokkal rendelkező lány látványára egyből beugrik, hogy rongyosra b@sznám. ( Elnézést a kifejezésért. :) ). De olyan lányt nem találok sehol, akiről el tudnám mondani, hogy belülről is rendben van. Csak azt tudom elmondani a lány ismerőseimről is, hogy bár barátnak tökéletesek és van köztük néhány igazán répázni való is, mindegyikben csak egy belülről átlagos jellemmel rendelkező lányt látok.


Nem hinném, hogy a környezetemmel van a hiba, sokkal inkább azt, hogy velem. Mi lehetne erre a megoldás?


16 / F


2010. jún. 13. 23:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az előző mondatom nem épp a legmagyarosabb lett, de sebaj.


23:09

Hát, ez kedves Tőled. ;D


23:10

Ezt próbáltam fent leírni, úgy látszik kevés sikerrel. Nem b@szni akarok, de úgy érzem, hogy az összes lány csak arra megy, hogy legyen egy pénzes palija, aki csak azért tartja majd, hogy villoghasson vele.

2010. jún. 13. 23:13
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, akiket csak felületesen ismersz, azok egyformának tűnnek.
2010. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes. Ennyi.
2010. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát, talán bíztatás képp mondom, de a barátommal pont ilyen idős korban ismerkedtem meg, és ő is azt mondta, hogy eddig 1 olyan lányt sem talált, és hogy én voltam az első.:)
2010. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: egyébként te nem látszol vmi ,,különleges" fiúnak az alapján, hogy ,,répázni való", ,,rongyosra basznám". Átlagos.
2010. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
ha nem találsz magadnak megfelelő csajt,akkor legyél b*zi sok sikert
2010. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
MErt nem ismersz meg senkit. Engem sem ismernek sokan, talán csak a barátom. Pedig sok haverom/barátom-barátnőm van, de csak neki tudtam igazán megnyílni. Másoknak lehet énis tucatembernek tűnök, érted a problémát?
2010. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

23:49

Inkább nem követném a te példádat.


23:51

Értelek, köszi. :)

2010. jún. 13. 23:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is így vagyok!


20F

2010. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!