Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? (expasi)

Figyelt kérdés
Szakítás után az expasim lehordott mindennek. Mindenféle xar nőnek, csak azt nem értem, ha xar nőnek tartott egész végig, akkor miért feküdt le velem? Szakítás után kiderült, hogy a szex is xar volt velem, viszont ő nem akarta, hogy kényeztessem. Akkor meg miért probléma, ha csak feküdtem...
2013. ápr. 30. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Te dobtad ki?
2013. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez meg szokott esni, egy kis bunkózással könnyebb elfelejteni a másikat (sajnos :(). Mondjuk ez azért túl megy a határon. Vesd össze, hogy van-e valami realitástartalma, ha igen, azt tedd el tanulságnak és lépj tovább.
2013. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs valóság alapja, pont most írtam, hogy ő nem hagyta, hogy érvényesüljek az ágyban egyébként ő dobott
2013. ápr. 30. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, honnan nézzük: ha az 'argumentum ad antiquitatem' elvére alapozunk, akkor nagyon is normális, mert kb a többség így szokta. Szerintem ellenben k*rvára nem normális dolog az exet szapulni, mert egyrészt miért bántod azt, akit valaha szerettél, másrészt miért járatod le magad, hogy egy - szerinted - ennyire selejt emberbe bele tudtál szeretni?!


"Szakítás után kiderült, hogy a szex is xar volt velem, viszont ő nem akarta, hogy kényeztessem. Akkor meg miért probléma, ha csak feküdtem."


Valószínűleg azért nem hagyta, hogy kényeztesd, mert nem volt jó neki, amit csináltál. Persze ezért szerintem nem te vagy a hibás, hanem a pasi volt gyökér, mert nem jelzett vissza. Nyilván tudtad volna úgy csinálni, hogy élvezze, de ha nem mondja, mi jó neki, akkor oldja meg. Utólag a szemed közé vágni meg végképp aljas dolog.


Persze arról nem szól a történet, hogy te miket vágtál a fejéhez, amiért ilyen mocsok volt veled. Kötve hiszem, hogy valaki úgy kezd el szakítani, hogy konfliktus nélkül lehordja a volt barátnőjét egy rakás szarnak, gyanítom, te sem voltál éppen túl szofisztikált ebben a vitában, csak ezt nem írod ide.

2013. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem fikáztam senkit, azzal az indokkal dobott persze szex után, hogy megfojtom, de erről tényleg ateljes sztorit kéne elolvasni, de azt inkább privátban. éa nem mondtma h beleszerettem, de undorító volt, amit művelt.
2013. ápr. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!