Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatért az Expasi. (? )

Figyelt kérdés

Elég fura kapcsolatunk volt az ex pasimmal.. amig jártunk minden szép és jó volt.. szakitottunk, és utána még elég sokszor találkozgattunk, volt hogy nálam aludt, meg ilyenek.. 1hete van másik barátom, de hozzáteszem az exemre sokáig vártam és már annyiszor megbántott, de én még mindezek ellenére mindig tudnám szeretni..

az este beszélni akart velem, és találkoztunk, s elmondta hogy ő szeretné folytatni, ott ahol abbahagytuk, mert rájött, hogy én kellek neki.. a mosatni pasimat még nem szeretem, de viszont az exem iránt még érzek valamit, de én úgy voltam vele hogy már ideje lenne elelejteni, és azért jöttem össze a mostani pasimmal.. de nagyon nem szeretném megbántani.. mi tévő legyek? hagyjam ott a mostani barátom és térjek vissza az exemhez, vagy maradjak a mostani mellett? őszintén szólva eléggé szégyenlem magam, hogy am vele vagyok, az exemre gondolok.. :/ segitsetek!


2011. nov. 20. 12:49
 1/10 A kérdező kommentje:
*elfelejteni
2011. nov. 20. 12:51
 2/10 anonim válasza:
Hogyha még mindig az exedre gondolsz, találkozgattok, és érzel iránta valamit...akkor miért vagy mással? Így csak saját magadnak okozol szenvedést.Szerintem legyetek újra együtt és érezzétek jól magatokat :)
2011. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eddig neki már volt pár kapcsolata, de mint csak pár hetesek.. a nővérével jóban vagyok és mondta, hogy amióta szakitottunk, azóta nagyon megváltozott..mivel volt barátnője, úgy voltam vele, nincs már esélyem és most hogy van barátom, szerintem rájött a féltékenység vagy nemtudom.. a (volt)barátnőjét ismerem és mondta hogy úgy szakitott vele hogy nincs tisztában az érzéseivel, és a csaj szerint engem akar visszaszerezni.. és most itt van, be is vallotta..

elég nehéz lesz ez az egész.. :/

2011. nov. 20. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
mikor szakítottatok?
2011. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vissza az exhez, mert írtad hogy már annyiszor megbántott. Hát meg is fog...csak féltékeny hogy van új pasid, sokan ilyenkor jönnek rá hogy a fenébe mit veszítettem. De ha visszamennél hozzá, szerintem minden menne a régi kerékvágásban...Viszont ha a mostani nem elég jó, akkor vele meg szakítanék...
2011. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

májusban..


hozzáteszem, ez a kérdés nem mai, és azóta már szakitottunk az itt emlitett barátommal..

2011. dec. 6. 17:32
 7/10 anonim válasza:

Most olvasom a problémád, ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Egyrészt, hogy találkoztál-e azóta az ex-szel, mit érzel iránta.

Másrészt, hogy ti miért szakítottatok? A saját érzéseidre sikerült rájönnöd? Csak ha nem vagyok indiszkrét. Sokat segítene, ha leírnád.

Köszönöm!

2011. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, találkoztam az exemmel. Sőt, sajnos volt egy olyan eset hogy nálam is aludt :/ amit nem kellett volna neki megengednem.. :/ az a baj hogy szeretem, és bármikor képes lennék neki megbocsájtani.. csak sajnos ő nem tudja pontosan mit is akar..
2011. dec. 24. 00:59
 9/10 anonim ***** válasza:

elmondom az én esetemet: volt egy barátom (ő volt az első) fél évig voltunk együtt, ez alatt megcsalt és becsapott anyum eltiltott tőle, szakítottunk végül (mert választanom kellet volna hogy ő vagy a család, én a családot választottam) nem találkoztunk. fél év után irt nekem egy smst hogy hogy vagyok mi van velem stb, nem válaszoltam. névnapomra (2 hónap mulva) küldött smst megköszöntem ujra megkérdezte hog vagyok stb...

aztán egy nap találkoztam vele. (közben kiderült hogy meghalt apukája akivel rosszban volt így hazaköltözött) titokban újra összejöttem vele, jobban megismertem anyukáját aki nagyon megszeretet meg a tesoja is. aztán (mivel messze tanultam, és azt hittem nem érzek iránta semmit) mondtam hogy nyugodtan kereshet másik barátnőt magának (ezen megsértödött egy picit, de kb egy hónap mulva talált magának mást/megcsalt... akkor megint nem találkoztunk nagyon sokáig, összejöttem egy másik sráccal 1 éve együtt vagyunk (voltunk) már, elmentem az exbarátomékhoz mert anyukája és tesoja kért mert rég láttak (nekik családtag avgyok elmondásuk szerint) nem volt semmi gond... másfél éve együtt vagyok a mostani barátommal, viszont megromlott a kapcsolatunk, már ugy érzem nem szeretem, viszont az exem elkezdett megint "udvarolni" meg hogy vissza akar kapni stb. a baj az hogy belenézek a szemébe és jhaj nekem, ugyan azt érzem iránta mint anno, viszont hinni nem hiszek neki (még szép ezek után :d) szóval amig ki nem szeretsz az exedből addig reménytelen a helyzet (a többit meg csak ugy kiirtam magamnak a nagyvilágba :D )

2012. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Az első nagy szerelem más. Az sosem fog elmúlni...

S akkor már tovább kell lépni, nem lehet egy olyan érzésben gyökerezni ami lehet el se múlik, míg a másik fél (az ex) alig gondol Rád, csak egy lány voltál neki. Csak egy lány, aki talán van olyan naiv hogy visszafogadja ha épp nincs barátnője. Tapasztalatból mondom. Az első barátomba még mindig szerelmes vagyok, de neki csak egy vagyok a sokból, hát továbbléptem, s 4hónap után újra szerelmes vagyok, úgy, hogy valamilyen szinten bennem élnek az emlékek, az első tapasztalatlan mozdulatok amiket átéltem vele...tudom az a múlt, s egyre előre kell mennem.:)

2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!