Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a lányok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok mindig többet az alkalmi kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Két hosszú kapcsolatom után úgy gondoltam kicsit élvezem az életet, de több lánynál is tapasztaltam, hogy hiába fixáltuk le ennél többet nem akarunk! Egy-két éjszaka után mégis többet szeretnének.

#alkalmi kapcsolat #Egy éjszakás kapcsolat
2013. ápr. 29. 02:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Kedves harmincas!

Mégis mi olyan megalázó a szexben hogy többre tartod magad? Legutolsó ismereteim szerint kellemes mindkét félnek. Ha egy macska mondaná azt megértem mert ott a nősténynek fáj az együttlét, de hogy az emberek miért tartják lealacsonyítónak a szexszet önmagáert tenni, azt nem értem.

2013. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Mert a nő így működik, elkezd érezni. A pasik nem. Nagyon kevés nő van, aki képes különválasztani az érzelmeket a szextől. Én elfogadom ezt az oxitocinos magyarázatot, a biológiáját nem tudom, csak tapasztalat. Volt már ilyen friends with benefits jellegű kapcsolatom, és tudom, hogy szex után közvetlenül, és még tán másnap is olyan érzésem van, mintha szerelmes lennék. Aztán semmi.


A kibontakozó vitában nőként hurricane-nek adok igazat, tényleg az ilyen gyökerek miatt van sok lelki nyomorék nő. És lehet azt mondani, hogy úgy kezdődött, hogy ő visszaütött. Azokat a nőket veres át, akik át AKARTAK verni? Honnan tudod, hogy át akartak verni? Gyomorforgató vagy, remélem, sosem hoz össze ilyen alakkal a sors.

2013. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

neked szerintem örülnöd kéne, vannak olyan pasik, akikkel nem is akarnak lefeküdni, sőt még csókolózni sem. :(


meglehet azért akarnak többet, mert jó volt veled, bejössz nekik stb.

2013. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Kedves 31-es, érzelmek nélkül nekem nem az igazi. Továbbá nem szorulok rá, hogy érzelem nélküli ,,kapcsolatban" éljek...
2013. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Volt egy igazi válasz! 30- as! Köszi! Erről szól ez az oldal, nem minősiteni kellett volna engem hanem csak válaszolni. 90 % teljesen félre értett mindent! Engem és a kérdésemet.

De komolyan tanúltam vmit ebből a kis válasz áradatból!


Legközelebb ha ilyen helyzetbe kerülök h egyedül leszek, k u r v ázok egyet! :D

2013. ápr. 30. 02:28
 36/37 A kérdező kommentje:
29-est akartam írni, bocs! 29 köszi!
2013. ápr. 30. 02:30
 37/37 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá. Pfff.
2013. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!