Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a lányok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok mindig többet az alkalmi kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Két hosszú kapcsolatom után úgy gondoltam kicsit élvezem az életet, de több lánynál is tapasztaltam, hogy hiába fixáltuk le ennél többet nem akarunk! Egy-két éjszaka után mégis többet szeretnének.

#alkalmi kapcsolat #Egy éjszakás kapcsolat
2013. ápr. 29. 02:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
49%

Ez a jobbik eset.

Velem le se feküdtek, mert mivel komolyat akartak így játszották a komoly nőt.

Szal mindig várhattam egy jó két hetet mire pinát láttam.

2013. ápr. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
1éve alkalmi kapcsolatban vagyok mostanaban fordult meg a fejemben hogy talán ennél több kéne szimplán mert félek h a késöbbiekben sem lesz normális..de ensem tudom mit akarojm néha ezis elég mert nem járok a pasival mégis számonkér
2013. ápr. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
33%

# 1


Pont az ilyen hozzád hasonló érzéketlen, tapló fazonok miatt lesz csomó nő lelkinyomorék.

2013. ápr. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
49%

Na jó nem kell a szokásos "a nők a nagy áldozatok" himnuszt szavalni.

Mivel nekem nem megy ez "gyere bébi megb.aszlak" csajozó style így nekem mindig játszák a monogám, komoly nőt még akkor is, ha előttem egy órával egy ismeretlen fickóval hetyegett.

Szal nagyon nem tudlak sajnálni titeket.

2013. ápr. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%
bunkó
2013. ápr. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
3-as leírtam h előre lefixáltuk! Soha nem csaptam be senkit, nem hitegettem senkit. A személyeskedésed gondolom annak a srácnak szólt inkább aki veled nem volt ennyire korrekt.
2013. ápr. 29. 03:18
 7/37 anonim ***** válasza:
A nők sem tudják teljes mértékben irányítani az érzelmeiket.A vonzódások nem rendelésre alakulnak ki.
2013. ápr. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
18%

Hiába beszélsz neki, nőből van, ő a nagy áldozat.

Mit írtam?

H át akartak verni a nők, aztán én vertem át őket.

Aztán erre jön, h mekkora s*ggfej vagyok.

Valahogy az nem háborítja fel, h a nők meg engem akartak átverni.

Persze, ha sikerült volna átvernie engem a nőknek és le merem írni...akkor most meg azt hallgathatnám, h akit át lehet, az meg is érdemli:D

Szal ebből kiindulva a sok lelkinyomorék barátnődnek, köztük neked is csak ezt tudom üzenni!;)

2013. ápr. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

általánosítás


általánosítás mindenfelé

2013. ápr. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
25%

"Szal nagyon nem tudlak sajnálni titeket."


1. Hozzám te ne beszélj ebben a kontextusban! Nem voltam azok között, akik bárkivel is hetyegtem, mielőtt te kikezdtél velem. Sőt, senkivel nem tettem ilyet.

2. Attól, hogy találkoztál már ilyenekkel, nem ilyen mindenki.

3. Még mindig gyomorforgatóan undorító vagy.

4. Nem tagadom, hogy léteznek szemét nők, akik tényleg nem áldozatok, de ez nem ment fel téged.

2013. ápr. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!