Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a lányok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok mindig többet az alkalmi kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Két hosszú kapcsolatom után úgy gondoltam kicsit élvezem az életet, de több lánynál is tapasztaltam, hogy hiába fixáltuk le ennél többet nem akarunk! Egy-két éjszaka után mégis többet szeretnének.

#alkalmi kapcsolat #Egy éjszakás kapcsolat
2013. ápr. 29. 02:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
74%
Te meg inkább menj el pszichológushoz, mert rád férne.
2013. ápr. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
10%
Jah, biztos nekem kell ám, és nem az ilyen romlottlelkű sz@ralakoknak. Nem hat már meg ez a pofázás, bocs.
2013. ápr. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Te nevezted lelki nyomoréknak az ilyen nőket meg te kezdted a személyeskedést...
2013. ápr. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

-such a hurricane-

Sztem félre értetted kicsit a kérdést. Pont azért érdekelt volna egy elmés válasz mert nem akartam/akarok megbántani senkit.

2013. ápr. 29. 04:31
 15/37 anonim ***** válasza:
51%

# 13 Te tudsz szöveget értelmezni egyáltalán?! :D

Az első kommentre írtam azt, és arra céloztam, hogy az olyan kihasználós bunkók miatt nyomorodik meg lelkileg csomó nő, és ez teljesen igaz. Gusztustalan dolog néhány álszent/aljas/bunkó nő miatt elkanászodni, és komoly kapcsolatot akaró (akár normális) nőknek tenni a szépet csak azért, hogy bejusson a bugyijába. Fogalma nincs némelyik férfinak, hogy egyes nők lelkén milyen sebeket tud ejteni ez az érzéketlen viselkedés. Már a fogalmazás is gusztustalan volt.


Aki ezt nem látja, azt végtelenül sajnálom. Ennyi.


# 14

Nem értettem félre a kérdést, csak én nem a kérdésre, hanem az első válaszolóra reagáltam. Dicséretes, ha te lefixálod előre, hogy csak azt szeretnéd tőlük, és nem akarod őket megbántani, kedves kérdező! :)

2013. ápr. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
39%

Itt te vagy a hülye, csak nem veszed észre magad.

Én nem azt írtam, h a normális nőket verem át, hanem aki engem akar átverni.

De mindegy is, látszik, h egy önérzetes barom vagy, aki képtelen beismerni, h nincs igaza.

2013. ápr. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Úgy látom van már a hölgynek előélete ezen az oldalon:)
2013. ápr. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Már magam sem értem hol járunk! :D
2013. ápr. 29. 04:52
 19/37 anonim ***** válasza:
Arcotokat, személyazonosságotokat mernétek vállalni ehhez a szövegeléshez? :)
2013. ápr. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Már miért ne merném?
2013. ápr. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!