Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a lányok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok mindig többet az alkalmi kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Két hosszú kapcsolatom után úgy gondoltam kicsit élvezem az életet, de több lánynál is tapasztaltam, hogy hiába fixáltuk le ennél többet nem akarunk! Egy-két éjszaka után mégis többet szeretnének.

#alkalmi kapcsolat #Egy éjszakás kapcsolat
2013. ápr. 29. 02:27
1 2 3 4
 21/37 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Nagyon gyenge érv, főleg úgy, hogy van vagy ötezer képem arról a visszafogott pofámról amit a fél GYK már ígyis-úgyis látott.


Ettől függetlenül te egy ugyanakkora lúzer vagy...

2013. ápr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
#23 nem vág ide, de nem zavar téged, hogy nem így írja a nevét az ismert portugál labdarúgó?
2013. ápr. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Christiano Ronaldo ***** válasza:
77%
Miért szerinted én maga A portugál labdarúgó vagyok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
2013. ápr. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Te vagy az Krisztiánó? :D

Az az a hímköcsög focista gyerek, ugye?

2013. ápr. 29. 05:46
 25/37 anonim ***** válasza:

lenny arc? :s

tényleg fontos volt ez a végére?

2013. ápr. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
csak k​urva régi, illetve nem vicces :(
2013. ápr. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Christiano Ronaldo ***** válasza:
( ͡° ͜ʖ ͡°)™ Like i care ( ͡° ͜ʖ ͡°)™
2013. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
erőltesd XD
2013. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű a válasz: a szex, különösen a jó szex hatására a női szervezet elkezd oxitocint termelni. Ez a hormon felelős a kötődésért. A felszabaduló oxitocin szerelemhez hasonló érzést vált ki. Egy bizonyos kor után a legtöbb nő tudja ezt, de a fiatal csajok bedőlnek a hormonoknak.
2013. ápr. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ki érti ezt? Egyszer azzal vádolják a nőket, hogy r.bancok, máskor meg azzal, hogy csak komoly kapcsolatot akarnak.

Csak én érzem az ellentétet? Amúgy bele se mennék ilyen csak szex dologba, ennél többre tartom magam...

2013. ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!