Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszik a csajoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a csajoknak, ha valaki ki van gyúrva?

Figyelt kérdés

Ha valaki hülyére gyúrja magát, annak nincs gondja a csajozással, de ha átlagos vagy, neadjisten kicsit vékonyabb alkat...


Kérem hanyagoljátok a "ez nem is igaz" jellegű véleményeket, mert igaz. Lényegretörő, épkézláb véleményt, érvet szeretnék hallani róla, hogy miért, mi benne a vonzó, vagy kívánni való, vagy szimpatikus a női "lélek" számára?.



2013. ápr. 24. 22:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

18askánál azért vannak gondok rendesen..


fel vannak fújva? olyan nemigazán van, hogy egy izomban levegő lenne szóval érted :) esetleg elbaszta a szteroid kúráját, nem ért hozzá és csak víz jött rá meg zsír izom helyett..

2013. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"Ha megnézed akkor láthatod hogy csak a buta csajoknak jönnek be a kigyúrt pasik meg max a tini lányoknak:)"


Így van. A jó nők, meg csak a kis fiúknak és buta pasiknak jönnek be...

Féltékenységet érzek.

2013. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
#22 Ha jó nő alatt a platinaszőke miniszoknyás cicákat érted, akkor igen, úgy van ahogy írtad. Értelmes férfi lehet hogy megnézi ezeket (?) de foglalkozni nem fog velük. A jó pasikat / jó nőket mindenki szereti, de változó, kinek mi a jó, és általánosságban el lehet mondani, hogy értelmi szinttől is függ, ki mit tart jónak.
2013. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze értelmi szinttel, hogy ki mit tart jobbnak? Egyszerű ízlés kérdése. Látom te mindenáron intellektuális síkra akarod terelni a "jó" kinézetet, ami nem fog összejönni. Ráadásul, mert valaki platina szőke, -nem különösebben foglalkozom velük, mert nem az esetem- attól még lehet értelmes is. Sőt akár nálad is lehet műveltebb.
2013. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
A nagyon kigyúrt nekem nem tetszik de ha látszik rajta hogy edz az több dolgot is elárul róla. Képes célt kitűzni maga elé ami hasznos az életben Kitartóan és folyamatosan tud küzdeni, ami szintén pozitívum. Van saját hobbija és ad magára, emellett a hobbija egy sport ami az egészségét is szolgálja. Mi rossz van ebben? Egy vékonyabb testalkatú srác is képes edzésre. Sőt neki szerintem könnyebben lesz pl kockás a hasa.
2013. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A csaj aki tetszett, összejött egy hülyére gyúrt manussal?

Vagy honnan ez a gondolat, hogy minden csaj erre gerjed?


Én speciel nem, mondtam is a barátomnak, meg ne lássam hogy agyon gyúrja magát. Nekem kell már gyúrni, nem neki. Pár éve különben rendszeresen gyúrt vassal, most már kicsit drágább eszközökkel "súlyzózik". Amúgy meg, a párom hogy úgymond erősebb testalkatú és nekem úgy tetszik ahogy van.


Teljesen felesleges skatulyázni...


De ha szerinted ez így van, akkor gyúrjál vaze!

2013. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak vonzóbb a kigyúrt test a nőknek.


Neked is jobban tetszik egy csaj, formás mellekkel és fenékkel, minthogy felvegyen egy bikinit a cseresznye méretű semmi mellére egy strandon.


Asszem ez kb mindenkire igaz, így vagyunk beprogramozva, sajnos

2013. ápr. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"fel vannak fújva? olyan nemigazán van, hogy egy izomban levegő lenne szóval érted :) esetleg elbaszta a szteroid kúráját, nem ért hozzá és csak víz jött rá meg zsír izom helyett.."


Jól van okoska köszönjük a tudományos magyarázatot, most nagyon komoly szakértő színben tűntél fel.

Gondolom múlt héten elkezdtél edzeni és akkor most nagy szaktekintélynek érzed magad.

Elárulnám neked, h ez csak egy szleng, nem gondolta senki komolyan, h levegőt szúrt be magának.

Ahogy a "kitolta" "kipattintotta" "kilökte" se azt jelenti, h saját magát lökdöste meg stb.


Másodszor meg ezért nem tudtam soha komolyan venni ezt az kategóriát, mert ez az álszenteskedés kibuktat.

Van kb 20 válasz és szinte kivétel nélkül nem is azt írják, h nem érdekli, egyenesen visszataszítónak találja, sőt nem csak ő, de a barátnői is, ha egy pasi frankón izmos.

Na persze...

Lassan 10 éve edzek, valahogy az elmúlt évek alatt nem nagyon tapasztaltam, h egy nő is undorodott volna tőlem:D

De ugyan ezt tapasztalom, ha arról van szó, h tetszik e a lányoknak, ha a pasi jóképű?

Ahh, teljességgel kizárt, itt nem jön be senkinek, ha egy pasi jóképű, legyen csúnya, az 100* jobban tetszik!

No comment!

2013. ápr. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
hímvessző
2013. ápr. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti. Itt a nagyon kigyúrt kifejezés alapján a többség egy Arnold Schwarzenegger féle testépítőre asszociál. Az meg aztán tényleg nem mindenkinek jön be. Az egészséges fejlett izomzatra viszont nem hiszem hogy bárki nemet mondana. Olyat meg én itt még sose láttam hogy valaki a jóképű fiúkra nemet mondott volna. Nem kell az ember szavait kiforgatni :) A "nem az a fontos elsősorban" és a "nem tetszik" mást jelent.
2013. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!